• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Звонки МФО третьим лицам во время войны

  • Автор теми Елис
  • Дата початку
  • Відповіді 112
  • Перегляди 6K
Вони ще тоді взяли фотку, де я вагітна, підписали різною фігньою і у фейсбуці по друзях чоловіка розіслали. Я злякалась, позичила гроші і закрила їх
Ну в мене телефонували по рідним та кумам, казали, що я вкрала 500 доларів.
 
В цей час зарплати врізали до мінімума, невже не можна йти на поступки
Та їм якщо чесно по барабану яка ситуація в країні. В них одне: ви брали кредит під час війни, то й віддавайте. А яка ситуація у вас їх то не колише
 
Та їм якщо чесно по барабану яка ситуація в країні. В них одне: ви брали кредит під час війни, то й віддавайте. А яка ситуація у вас їх то не колише
Я брала до войны,буквально за пару недель и часть платила даже и они сделали коллаж и угрожают
 
Я брала до войны,буквально за пару недель и часть платила даже и они сделали коллаж и угрожают
Я взагалі не розумію як вони нараховують відсотки. Я взяла в них 13000 і половину в цей же день оплатила. Так вони все одно відсотки нараховують на 13 тис, а не на залишок тіла. І це неправильно.
 
Я взагалі не розумію як вони нараховують відсотки. Я взяла в них 13000 і половину в цей же день оплатила. Так вони все одно відсотки нараховують на 13 тис, а не на залишок тіла. І це неправильно.
Така у них арифметика. Або все,або нічого. Часткові проплати-гроші на вітер
 
Така у них арифметика. Або все,або нічого. Часткові проплати-гроші на вітер
Всё или ничего.
И к сожалению по статистике они имеют это всё. Люди ведутся и отдают неоправданные проценты им(
 
Всё или ничего.
И к сожалению по статистике они имеют это всё. Люди ведутся и отдают неоправданные проценты им(
Тому і треба просувати форум,доносити інформацію,що може бути інакше,чесніше,законніше
 
Тому і треба просувати форум,доносити інформацію,що може бути інакше,чесніше,законніше
Це можна зробити, розміщуючи посилання на форум у Фейсбуці або ділитися темами по соціальним мережам)
 
Добрый день!
Подскажите,как понять с какого МФО звонят контактам ,если они не представляются?только говорят всякий бред про меня ,страшные вещи (есть только номера телефонов ,что делать ?((
 
Добрый день!
Подскажите,как понять с какого МФО звонят контактам ,если они не представляются?только говорят всякий бред про меня ,страшные вещи (есть только номера телефонов ,что делать ?((
А просто не вести розмов з невідомо ким не варіант?
 
А просто не вести розмов з невідомо ким не варіант?
Просто они звонят не моим близким ,а клиентам по прошлой работе,просто знакомым-всем из моей тел.книги
Я то с ними не общаюсь
 
Назад
Угорі Унизу