• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Звонки МФО третьим лицам во время войны

  • Автор теми Елис
  • Дата початку
  • Відповіді 112
  • Перегляди 6K
По этому и пытаюсь понять,на кого им писать жалобу,если звонящие не представляются ,а просто начинают эмоционально давить ((
Так делают Е-гроши. Тем более, если вы устанавливали их приложение. Но не представляются, поэтому жалобу по сути не на кого писать(
 
По этому и пытаюсь понять,на кого им писать жалобу,если звонящие не представляются ,а просто начинают эмоционально давить ((
Кажіть що ви не знаете хто це. І це шахраї. Ви тут взагалі ні до чого. Телефонну книгу у вас взломали і хочуть гроші шантажують.
 
Доброго дня. Смартівей є у вас? Чи "деньги до зп"? Вони можуть обзвонювати телефонну книгу
 
Кажіть що ви не знаете хто це. І це шахраї. Ви тут взагалі ні до чого. Телефонну книгу у вас взломали і хочуть гроші шантажують.
А они действительно могут прозвонить всю тел.книгу ?((
Доброго дня. Смартівей є у вас? Чи "деньги до зп"? Вони можуть обзвонювати телефонну книгу
Нет,таких нет
 
Да,такие есть-двое (е гроши и манийвео)
Они уже продали мой долг другим организациям ?
Не панікуйте і не хвилюйтеся. Вони не варті того! Так, це дуже не приємно....але це не найстрашніше, що може бути! Більше ніж телефонувати і лякати, вони не можуть. Це все тимчасово, просто потрібно взяти себе в руки.
У мене прострочення по них більше року, і телефонували і писали...сусіди прибігли сваритися, знайомі телефонували...все було.
Головне бережіть себе і своїх близьких ? нехай все налагодиться.
 
Не панікуйте і не хвилюйтеся. Вони не варті того! Так, це дуже не приємно....але це не найстрашніше, що може бути! Більше ніж телефонувати і лякати, вони не можуть. Це все тимчасово, просто потрібно взяти себе в руки.
У мене прострочення по них більше року, і телефонували і писали...сусіди прибігли сваритися, знайомі телефонували...все було.
Головне бережіть себе і своїх близьких ? нехай все налагодиться.
А вам довго по рідним дзвонили? Чи через якийсь час відстали?
Да,такие есть-двое (е гроши и манийвео)
Они уже продали мой долг другим организациям ?
Нічого страшного не буде. Честно. В мене обдзвонили і кумів і батьків і навіть батька чоловіка. Я всім казала що то шахраї нічого не знаю. І люди з ними не спілкувалися і слали на три букви.
 
А вам довго по рідним дзвонили? Чи через якийсь час відстали?

Нічого страшного не буде. Честно. В мене обдзвонили і кумів і батьків і навіть батька чоловіка. Я всім казала що то шахраї нічого не знаю. І люди з ними не спілкувалися і слали на три букви.
Перші 3-4 місяці телефонували рідним, знайомим, друзям і сусідам. Діставали дуже. Потім дзвінки пішли трохи на спад. Восени клай знову наярював сусідові, а в того ж така паніка, наче це він має платити? зараз до батьків еапб періодично телефонують і деньги до зп. Я змінила номер телефону одразу.
А вам довго по рідним дзвонили? Чи через якийсь час відстали?

Нічого страшного не буде. Честно. В мене обдзвонили і кумів і батьків і навіть батька чоловіка. Я всім казала що то шахраї нічого не знаю. І люди з ними не спілкувалися і слали на три букви.
Скільки у вас прострочення по кредитах?
 
Перші 3-4 місяці телефонували рідним, знайомим, друзям і сусідам. Діставали дуже. Потім дзвінки пішли трохи на спад. Восени клай знову наярював сусідові, а в того ж така паніка, наче це він має платити? зараз до батьків еапб періодично телефонують і деньги до зп. Я змінила номер телефону одразу.

Скільки у вас прострочення по кредитах?
Десь три місяці в середньому.
 
Добрый день!
Подскажите,как понять с какого МФО звонят контактам ,если они не представляются?только говорят всякий бред про меня ,страшные вещи (есть только номера телефонов ,что делать ?((
Які номери телефонів напишіть якщо не важко. ?це так для себе
 
А здесь можно писать номера?это больше вопрос к администрации .Что бы я не нарушила правил
Навіть якщо й так
Які номери телефонів напишіть якщо не важко. ?це так для себе
У них десятки номерів телефонів. Навіть якщо ви будете знати кілька....то що це змінить?
 
Навіть якщо й так

У них десятки номерів телефонів. Навіть якщо ви будете знати кілька....то що це змінить?
Я писалак номери, які мені звонили і не тільки я писала , початок номерів які терор влаштовували , не хочете не пишіть . Що змінить , та в принципі нічого , просто буду знати що почалося знову.
 
А кому то удавалось избежать звонков окружению, с просрочками от месяца и больше?
 
Наверное тем, чьи номера окружения не нашли))
Не розумію ,навіщо ставити було застосунки в телефон - через браузер ) мабуть мене це спасло ?
А кому то удавалось избежать звонков окружению, с просрочками от месяца и больше?
Ні ,дзвінки будуть 80 днів прострочки качай грош.)
 
Я теж не ставив ,но знайшли - знаєш кого ,казав ,хоча не контактні ))))
У меня нашли соседей родителей, и тех кто живёт по одной с ними улицей. Я этих людей вообще не знаю.
 
Назад
Угорі Унизу