• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

+38 0930794889

  • Автор теми Mirami
  • Дата початку
  • Відповіді 23
  • Перегляди 596

Mirami

Форумчанин
Реєстрація
7 Жов 2023
Дописи
23
Реакції
8
Бали
128
UAH
0.50
Mirami не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
+380930794889 сьогодні телефонував до доньки якийсь Вітя і погрожував "зробити рекламу в соціальних мережах". Яка клмпанія невідомо. Можливо в когось теж таке було?
 
+380930794889 сьогодні телефонував до доньки якийсь Вітя і погрожував "зробити рекламу в соціальних мережах". Яка клмпанія невідомо. Можливо в когось теж таке було?
"Вітє нада вийті". В блок і накєр з пляжу.
 
Та в мене в блоці, а це малій почали наярювати. Лякають її
Ну я особисто дітям пояснив коли вийшов на протермінування щоб не розмовляли з незнайомими )) Син взагалі з лєвих номерів і так не підіймав. А донька по роботі не могла не піднімати, але як тільки чула цих балаболів клала слухавку і в блок.
 
Ну я особисто дітям пояснив коли вийшов на протермінування щоб не розмовляли з незнайомими )) Син взагалі з лєвих номерів і так не підіймав. А донька по роботі не могла не піднімати, але як тільки чула цих балаболів клала слухавку і в блок.
Ну аналогічно в принципі. Ну мабуть цікавість взяла верх.
 
+380930794889 сьогодні телефонував до доньки якийсь Вітя і погрожував "зробити рекламу в соціальних мережах". Яка клмпанія невідомо. Можливо в когось теж таке було?
Це методи роботи кредит 7
****** такого гемора додали а житя
Раніше так робили монівео через соціальні мережі робили збір на лікування
І писали що дружина відпрацює в повному обсязі
 
Це методи роботи кредит 7
****** такого гемора додали а житя
Раніше так робили монівео через соціальні мережі робили збір на лікування
І писали що дружина відпрацює в повному обсязі
А ще Єгроші і їх шавки. І соскредит. І кредит+ давно таким займався.
Багато є кантор які подібним займаються. Не має значення яка саме це зробила.
 
А ще Єгроші і їх шавки. І соскредит. І кредит+ давно таким займався.
Багато є кантор які подібним займаються. Не має значення яка саме це зробила.
Уже дзвонили директорові на роботу. Цей самий номер, представилися Головним управлінням по аналізу шахрайських дій м. Києва.
 
Головним управлінням по аналізу шахрайських дій м. Києва.
Такого не існує... Якщо директор адекватний, то і питань не буде.
Дізнатися що саме це за шарага не вийде. Він не зізнається.
 
Такого не існує... Якщо директор адекватний, то і питань не буде.
Дізнатися що саме це за шарага не вийде. Він не зізнається.
Та директор адекватний слава Богу. Мене більше турбує, щоб дійсно малу нікуди ге повиставляли в інтернеті
 
Сьогодні продовження цих "цікавих" дзвінків. Добре, що директорка адекватна і записала розмову. Телефонував той самий картавий 😁 почав розказувати, що до нас їде телебачення, бо наша директор хабарниця і прям буром на неї, ну вона не повелася)))
Ну всеодно, мені дуже цікаво, яка із цих шараг дзвоне
 
Ля, всі тут такі тендітні бідосі. А як брати бабки то беруть. Самі й розхльобуйте, лол
 
Наверное его номер, вот человек и запереживал))
 
Дружині також телефонував якийсь картавий,представився якимось Робенштейном і погрожував розправою бо я в нього гроші позичив і не хочу віддавати.Почалось таке коли Євоші продались КредитПромІнвесту
 
Назад
Угорі Унизу