• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

160 грн на халяву, реально выплачивает

  • Автор теми Hellowin
  • Дата початку
  • Відповіді 39
  • Перегляди 5K

Hellowin

Заблокований
Реєстрація
26 Січ 2022
Дописи
79
Реакції
62
Бали
878
UAH
0.00
Hellowin не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Здравствуйте. Хочу поделиться способом получить 160 грн за несколько простых действий. Способ рабочий, сам я так получил 160 грн, поднакопил ещё немного и вывел на карту. Итак, ниже постараюсь расписать детальней. Если есть вопросы - пишите мне в телеграм @Lk5552

1. Реєструєтесь за посиланням:


Вам дають 100 гривень, які потрібно активувати (виконати завдання).
62405dd8be3ab.jpg


2. Підписуєтесь на канал нашого проекту:

3. Скріншот акаунта ТOL Online скидаєте мені в телеграм:

Після цього я допоможу Вам отримати в ТOL Online ще 60 гривень!
Таким чином, ви отримуєте в подарунок 160 гривень, з яких за тиждень можна заробити та вивести 200 грн. Плюс оплату за виконане завдання.
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-04-02-16-22-49-462_com.oversea.tol.jpg
    Screenshot_2022-04-02-16-22-49-462_com.oversea.tol.jpg
    30 Кб · Перегляди: 295
  • Screenshot_2022-04-02-16-22-08-796_ua.privatbank.ap24.jpg
    Screenshot_2022-04-02-16-22-08-796_ua.privatbank.ap24.jpg
    21.9 Кб · Перегляди: 278
Так поділіться які підозри, чому дивний?
В прибуткових операціях стрілки наліво вказують,у вас направо як в відправленнях,та і все інше якесь не таке як в мене в приваті,звісно з версіями все змінюється але щось дуже багато змін
 
В прибуткових операціях стрілки наліво вказують,у вас направо як в відправленнях,та і все інше якесь не таке як в мене в приваті,звісно з версіями все змінюється але щось дуже багато змін
Ви помиляєтесь, ось інша прибуткова операція, правда то вже з іншого джерела
 

Вкладення

  • IMG_20220402_190255.jpg
    IMG_20220402_190255.jpg
    22 Кб · Перегляди: 222
Hellowin, Выписку из банка приложите с этой суммы. Замажьте все данные про остальные выплаты. Именно покажите в выписке эту.
Иначе судя по сайту - похоже на какое то разводилово. Сайт соскрябан на коленке - судя по всему какой то студенческий проект.
 
Hellowin, Выписку из банка приложите с этой суммы. Замажьте все данные про остальные выплаты. Именно покажите в выписке эту.
Иначе судя по сайту - похоже на какое то разводилово. Сайт соскрябан на коленке - судя по всему какой то студенческий проект.
Так ось, саме цю операцію я вже прикріпляв.
А якість сайту така тому що це млм, працює по принципу піраміди. Тому вкладати туди власні кошти я не закликаю, а отримати на халяву то чому б і ні.
 

Вкладення

  • IMG_20220402_194543.jpg
    IMG_20220402_194543.jpg
    22.2 Кб · Перегляди: 200
Hellowin, А что, приват указывает с какой карты вам перевели деньги?
Обычно это только для внутренний переводов между своими картами, разве нет?
 
Hellowin, А что, приват указывает с какой карты вам перевели деньги?
Обычно это только для внутренний переводов между своими картами, разве нет?
Все правильно, це був ptp переказ, як з карти на карту. Я ж кажу вам, це піраміда, то чом би без вкладів не отримати невеличку суму від них)
 
Все правильно, це був ptp переказ, як з карти на карту. Я ж кажу вам, це піраміда, то чом би без вкладів не отримати невеличку суму від них)
IMG_20220402_200659.jpg

Ось як виглядає прихід переказу з привату)ніяких з картки,успіх і тд
Все правильно, це був ptp переказ, як з карти на карту. Я ж кажу вам, це піраміда, то чом би без вкладів не отримати невеличку суму від них)
Без вкладів піраміда не працює)
 
Переглянути вкладення 121122
Ось як виглядає прихід переказу з привату)ніяких з картки,успіх і тд

Без вкладів піраміда не працює)
Спробуйте
Переглянути вкладення 121122
Ось як виглядає прихід переказу з привату)ніяких з картки,успіх і тд

Без вкладів піраміда не працює)
Спробуйте оновити додаток приватне, повинно виглядати інакше. А те що без вкладів піраміда не працює то це 100%, навіть не буду сперечатися.
 
Спробуйте

Спробуйте оновити додаток приватне, повинно виглядати інакше. А те що без вкладів піраміда не працює то це 100%, навіть не буду сперечатися.
Додаток повністю оновленний)навіть в гп перевірив оновлень немає
 
Додаток повністю оновленний)навіть в гп перевірив оновлень немає
Тоді не знаю чому в нас скріншоти відрізняються. Можете в підтримку приватну написати і скинути їм мій скріншот і запитатися чи це дійсно так виглядає в їхньому додатку
 
Тоді не знаю чому в нас скріншоти відрізняються. Можете в підтримку приватну написати і скинути їм мій скріншот і запитатися чи це дійсно так виглядає в їхньому додатку
Знайшов в чому різниця в скрінах,питань по скріну немає
 
Назад
Угорі Унизу