• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

А-банк заманює в додаток?

FreedomJazz

Форумчанин
Реєстрація
8 Лис 2021
Дописи
146
Реакції
79
Бали
913
UAH
1.00
Ваш пол
Мужской
FreedomJazz не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
А-банк присилає періодично листи на пошту, по типу реструктуризації, знижка і тд, а сьогодні є такий лист. Мені то все одно, просто цікаво, таке дійсно є чи просто чергова спроба заманити в додаток?
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-04-12-14-36-35-101_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2024-04-12-14-36-35-101_com.google.android.gm.jpg
    190.3 Кб · Перегляди: 51
Теж таке приходило, але в мене там немає кредитки, звичайна віртуальна карта. Це більш схоже на фінмоніторинг
 
А-банк присилає періодично листи на пошту, по типу реструктуризації, знижка і тд, а сьогодні є такий лист. Мені то все одно, просто цікаво, таке дійсно є чи просто чергова спроба заманити в додаток?
Теж саме прийшло з такою ж сумою,хоча ніяких транзакцій вже роки 2немає)тому видалила і забула)
 
А-банк присилає періодично листи на пошту, по типу реструктуризації, знижка і тд, а сьогодні є такий лист. Мені то все одно, просто цікаво, таке дійсно є чи просто чергова спроба заманити в додаток?
Це автоматична розсилка, вона нічого не означає. Такі листи приходять всім хто колись залишав номер телефону в банку.
Як рекламні листівки на вулиці роздають.
 
Назад
Угорі Унизу