• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

АК "Закон" просто развели клиента на деньги.

  • Автор теми Flax
  • Дата початку
  • Відповіді 30
  • Перегляди 1K
Та навіщо цей цирк робити, я доречі коли написав їм, хто поверне мені гроші за ніяку виконану роботу, відповідь була «ніхто» 😂😂
Це ще добре, що вони не почали вас звинувачувати у всіх гріхах, як мене.
Ні, є договор та оплачував на реквізити
Я можу закинути свій. Тут така тєма з ними, вони короче пропадають з радару як тільки розуміють, що платити надалі ніхто не буде. На їхню лінію не мож додзвонитися, бо постійно зайнято, вони це аргументують великою кількістю клієнтів. Почерез деякий час мені писали, щодо документів, я кожному з менеджерів писала, що хочу розірвати договір і не хочу надалі працювати з ними і мене просто перекидували з рук в руки з фразою " з вами зв'яжуться", два місяці від них була тиша, зараз знову з'явилися. Короче, договір прописаний дуже цікаво.
 
Останнє редагування:
доречі, вже не від 1 людини з форуму чув, що тепер АК "закон" займається Банкрутствами.
з вас 35 тис грн і "все буде вирішено, все буде ОК, майно перед процедурою не потрібно продавати і будь-що робити".
тепер вони не тільки обманюють на гроші, а ще й під проблеми підводять, адже таким чином в людини можуть забрати житло, авто і т.д.
раніше я думав що з них просто користі як з козла молока, а тепер вони ще й гадять за гроші свого клієнта
 
доречі, вже не від 1 людини з форуму чув, що тепер АК "закон" займається Банкрутствами.
з вас 35 тис грн і "все буде вирішено, все буде ОК, майно перед процедурою не потрібно продавати і будь-що робити".
тепер вони не тільки обманюють на гроші, а ще й під проблеми підводять, адже таким чином в людини можуть забрати житло, авто і т.д.
раніше я думав що з них просто користі як з козла молока, а тепер вони ще й гадять за гроші свого клієнта
Я писала про свій досвід з ними і я не пішла на процедуру банкротства з ними. В мене немає нерухомості ітд, але коли зрозуміли, що платити не буду, почалося хамство в інстаграмі. На днях зі мною зв'язалася їхня представниця з питанням, чи працюю з їнім юристом, я описала ситуацію, що після певних моментів я звертатимуся до суду і спочатку мене розпитували, чи є ще кредити, що закриють за тіло ітд, коли я відмовилася, почалося хамство.
 
доречі, вже не від 1 людини з форуму чув, що тепер АК "закон" займається Банкрутствами.
з вас 35 тис грн і "все буде вирішено, все буде ОК, майно перед процедурою не потрібно продавати і будь-що робити".
тепер вони не тільки обманюють на гроші, а ще й під проблеми підводять, адже таким чином в людини можуть забрати житло, авто і т.д.
раніше я думав що з них просто користі як з козла молока, а тепер вони ще й гадять за гроші свого клієнта
Я написала, що консультувалася з арбітржниками і ніхто не радив мені йти на процедуру банкротства фіз осіб, на що мені відповіли, що інші юристи і арбітражники не розуміють цієї процедури, а навчилися на банкротстві юридичних осіб і новому не навчаються.
 
А я розповім свою історію, перед тим як я знайшов цей форум, я теж хотів скористатись послугами подібної компанії, і от, мені вже відправили договір для підписання, але вирішив я перевірити всі відгуки, тоді і знайшов цей форум, + на різних сайтах було багато негативних, на що мій адвокат, чи юрист, Олег Михайлович, відповів що це все конкуренти або колектори, я тоді і відчув, що тут щось не те, він почав тиснути на рахунок завдатку, відправляв мені свої "виграні" справи, але завершилось все тим, що я попросив у нього хоч якесь посвідчення, пов'язане з його діяльністю, після цього і почався ігнор :с
От так і працюй з ними
Хочу добавити те, що якраз в той час коли я планував відправляти завдаток, мфо і почали мені пропонувати якісь списання, оце міг бути збіг)
Зараз би відстоював тут права "защітніків", от і у когось теж міг бути такий збіг, а зараз вони розповідають як їм колись допомогли)
 
Я написала, що консультувалася з арбітржниками і ніхто не радив мені йти на процедуру банкротства фіз осіб, на що мені відповіли, що інші юристи і арбітражники не розуміють цієї процедури, а навчилися на банкротстві юридичних осіб і новому не навчаються.
Хз. Я не рву на грудях рубаху заради нових клієнтів. Тих в кого борг менше 200 тис і висока ЗП є якісь нюанси - я сам відмовляю від процедури банкрутства і пояснюю плюси і мінуси...
Краще підійти до ситуації людини адекватно, ніж набрати клієнтів, обісрались з тим, що людині це в мінус, хоча і заробив грошей... Після чого люди будуть обходити сьомою стежкою...
 
Хз. Я не рву на грудях рубаху заради нових клієнтів. Тих в кого борг менше 200 тис і висока ЗП є якісь нюанси - я сам відмовляю від процедури банкрутства і пояснюю плюси і мінуси...
Краще підійти до ситуації людини адекватно, ніж набрати клієнтів, обісрались з тим, що людині це в мінус, хоча і заробив грошей... Після чого люди будуть обходити сьомою стежкою...
Ну, рахуйте "Звільнимо" теж зараз мають проблеми з кидками людей на гроші, клієнтів набрали і ось. З "Законом" та ж історія наразі. Вони тупо грузять клієнта, що вирішать питання з дзвінками і процедура спише всі борги) про нюанси люди дізнаються після суду, я так розумію
 
Ну, рахуйте "Звільнимо" теж зараз мають проблеми з кидками людей на гроші, клієнтів набрали і ось. З "Законом" та ж історія наразі. Вони тупо грузять клієнта, що вирішать питання з дзвінками і процедура спише всі борги) про нюанси люди дізнаються після суду, я так розумію
Звільнимо не займаються кидками. В них є проблема з тим що набрали багато бажаючих і не можуть всіх і одразу витягнути, але вони не беруть гроші щоб просто потім обіцяти... + в них ще деякі проблеми, похідні... Але не варто їх порівнювати з "Законом"...
З власного досвіду це бачу...
Адже люди до мене коли телефонують, проконсультуватись, іноді повторно зв'язуються через кілька днів/тижнів, паралельно зв'язуються з Законом чи Звільнимо, щоб почути їхню консультацію та порівняти слова...
 
Звільнимо не займаються кидками. В них є проблема з тим що набрали багато бажаючих і не можуть всіх і одразу витягнути, але вони не беруть гроші щоб просто потім обіцяти... + в них ще деякі проблеми, похідні... Але не варто їх порівнювати з "Законом"...
З власного досвіду це бачу...
Адже люди до мене коли телефонують, проконсультуватись, іноді повторно зв'язуються через кілька днів/тижнів, паралельно зв'язуються з Законом чи Звільнимо, щоб почути їхню консультацію та порівняти слова...
Бачила вже кілька коментарів в соц мережах під їхньою рекламою, що взяли гроші і повне мовчання. Можливо й дійсно ситуації різні. Ваш форм б виводити на рівень тік току))))там дуже багато віруючих.
 
Ваш форм б виводити на рівень тік току))))там дуже багато віруючих.
1709288309747.png
 
Назад
Угорі Унизу