• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

акція в довіри

  • Автор теми Tetiana
  • Дата початку
  • Відповіді 27
  • Перегляди 2K

Tetiana

Форумчанин
Реєстрація
2 Чер 2019
Дописи
840
Реакції
140
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Tetiana не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Мають мій кредит по дінеро, дзвонили домахували всіх, на уступки не йшли, я сказала що подаю в суд. Сьогодні прилітає смс що акція. я передзвонила (дуже цікаво стало), вони з 7600 списують до 3100, але відмовляються надавати документи.
 
Мають мій кредит по дінеро, дзвонили домахували всіх, на уступки не йшли, я сказала що подаю в суд. Сьогодні прилітає смс що акція. я передзвонила (дуже цікаво стало), вони з 7600 списують до 3100, але відмовляються надавати документи.
Це ваш кредит продали їм чи просто передали на продзвін?
 
Мають мій кредит по дінеро, дзвонили домахували всіх, на уступки не йшли, я сказала що подаю в суд. Сьогодні прилітає смс що акція. я передзвонила (дуже цікаво стало), вони з 7600 списують до 3100, але відмовляються надавати документи.
Без документов по укр почте заказным с уведомлением-ни ни.И только утром доки вечером деньги
 
передали по договору факторингу
Ну тоді хай дають договір факторинга. Якби то просто були попрошайки, а кредит ще в дінеро - то можна щось рішати. А так калам віри нема...
 
По другому-надурят.
Щас у них у всех акции посыпятся-успевай выбирать.Рождественские, коллекторские,новогодние и тд
 
Ну тоді хай дають договір факторинга. Якби то просто були попрошайки, а кредит ще в дінеро - то можна щось рішати. А так калам віри нема...
вони шось були прислали, толком не читала, а зараз довідки не дають
 
22 рази пролонгація? Ого...
22 раза, тоне грн)))
І ви рахуєте, що ще щось їм винні і варто платити ? :rolleyes:
вони наярюють всім кому попало
То два роки виходить...але що ми тільки не чудили до форума(
грозяться інн вклєпати
 
вони наярюють всім кому попало
Ну і нехай... Чому б вам до цього не віднестися спокійно ?
Кому щось не подобається з оточення якому телефонують - нехай звертаються до нацполіції.
Так їм і кажіть - я все виплатила давно, а чого дзвонять - тому що шахраї.
Ви вже півтора роки на форумі і трохи дивно чути таке від "старожила"...
Проте це ваша особиста справа.
 
22 раза, тоне грн)))

вони наярюють всім кому попало

грозяться інн вклєпати
Я змінила номер,режим ❄️,навіть нічого на електронку не шлють,хоча теж виплатила тіло і +пролонгації,поштою листів не було.
Я змінила номер,режим ❄️,навіть нічого на електронку не шлють,хоча теж виплатила тіло і +пролонгації,поштою листів не було.Іншим нікому не дзвонили.
 
Назад
Угорі Унизу