• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Акція в верокеш, навіть не віриться

  • Автор теми Rabbit
  • Дата початку
  • Відповіді 19
  • Перегляди 2K

Rabbit

Форумчанин
Реєстрація
25 Жов 2019
Дописи
109
Реакції
31
Бали
343
UAH
0.00
Rabbit не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Сьогодні зателефонували за знайомого, чи знаю, бо дав мій номер як контактного. За 2 хв після того дзвонять з наєздами типу "а що чужі підтверджуєте а про свій забули". Реально була трохи в ступорі, бо про верокеш уже й забула, бо єдине що вони робили то списувати з карти гроші, я її успішно перевипустила, і більше про них і не згадувала.
Так от каже що у мене кредит 3000, можу за 1000 з лишнім закрити... Звісно я не повірила, але таки зайшла в особистий кабінет, там 1300 +1500 (типу штрафу). Зателефонували йому - не брав трубку, зателефонувала на гарячу лінію, підтвердили, що є така акція, усі штрафи списуються..... Тож у мене вийшло тіло +відсотки до просрочки - те що зняли з карти... І того 1300. (при тому що брала ще рік назад)
Аж не віриться, що десь серед того всього кодла може бути якісь адекватні розрахунки, але виглядає, що так воно і є
 
Сьогодні зателефонували за знайомого, чи знаю, бо дав мій номер як контактного. За 2 хв після того дзвонять з наєздами типу "а що чужі підтверджуєте а про свій забули". Реально була трохи в ступорі, бо про верокеш уже й забула, бо єдине що вони робили то списувати з карти гроші, я її успішно перевипустила, і більше про них і не згадувала.
Так от каже що у мене кредит 3000, можу за 1000 з лишнім закрити... Звісно я не повірила, але таки зайшла в особистий кабінет, там 1300 +1500 (типу штрафу). Зателефонували йому - не брав трубку, зателефонувала на гарячу лінію, підтвердили, що є така акція, усі штрафи списуються..... Тож у мене вийшло тіло +відсотки до просрочки - те що зняли з карти... І того 1300. (при тому що брала ще рік назад)
Аж не віриться, що десь серед того всього кодла може бути якісь адекватні розрахунки, але виглядає, що так воно і є
Мені теж за тіло закрити пропонують,час до 22.06
За весь період прострочки зайвих % не рахували,лише попередні з того моменту що був неоплачений..автодозвоном діставали і смс..а сьогодні списали всі % і просять лише тіло
 
Мен
Мені теж за тіло закрити пропонують,час до 22.06
За весь період прострочки зайвих % не рахували,лише попередні з того моменту що був неоплачений..автодозвоном діставали і смс..а сьогодні списали всі % і просять лише тіло
У мене через кожен тиждень тіло пропонують!)
 
Мен

У мене через кожен тиждень тіло пропонують!)
Висновок один НІКОЛИ не пролонгувати, рано чи пізно вистрелюють такі акції, але ті гроші що пішли на пролонгації - пішли в пусту(
У мене там 1500..це вперше
Але термін прострочки 2 міс. Дзвінками діставали ніби я їм 100 штук винна?
От не памятаю, можливо і мене дзвінками діставали спочатку, але тоді всі дзвонили, тож памятаю тільки тих хто досі дзвонить
 
Сьогодні зателефонували за знайомого, чи знаю, бо дав мій номер як контактного. За 2 хв після того дзвонять з наєздами типу "а що чужі підтверджуєте а про свій забули". Реально була трохи в ступорі, бо про верокеш уже й забула, бо єдине що вони робили то списувати з карти гроші, я її успішно перевипустила, і більше про них і не згадувала.
Так от каже що у мене кредит 3000, можу за 1000 з лишнім закрити... Звісно я не повірила, але таки зайшла в особистий кабінет, там 1300 +1500 (типу штрафу). Зателефонували йому - не брав трубку, зателефонувала на гарячу лінію, підтвердили, що є така акція, усі штрафи списуються..... Тож у мене вийшло тіло +відсотки до просрочки - те що зняли з карти... І того 1300. (при тому що брала ще рік назад)
Аж не віриться, що десь серед того всього кодла може бути якісь адекватні розрахунки, але виглядає, що так воно і є
Я їх закрила за тіло.
 
Рано похвалила.. на вечір мені влаштували треш- родичі і сусіди
Верокеш робот просто виносить мозок усім. Знайшли навіть тих хто не живе по адресі в моєму будинку вже 20 років
Робот звонить навіть і вночі
Знайшли маму і сестру колишнього чоловіка..і це називається ми з ними домовилися що я зроблю оплату. Гниди просто, немає слів
 
Рано похвалила.. на вечір мені влаштували треш- родичі і сусіди
Верокеш робот просто виносить мозок усім. Знайшли навіть тих хто не живе по адресі в моєму будинку вже 20 років
Робот звонить навіть і вночі
Знайшли маму і сестру колишнього чоловіка..і це називається ми з ними домовилися що я зроблю оплату. Гниди просто, немає слів
Ого.... Це сьогодні таке??? А вам телефонували?? Бо мені ніхто нічого такого не казав, щоб їм дзвонили, але я і не вдома(
 
Ого.... Це сьогодні таке??? А вам телефонували?? Бо мені ніхто нічого такого не казав, щоб їм дзвонили, але я і не вдома(
Сьогодні ((( ми домовилися в письмовій формі що я зроблю оплату до 20-го числа
..а через годин 5 після цього почався прозвон і в час ночі мені звонять і пишуть погрози ті кому звонить робот
При цьому мені особисто вже не звонить робот.але теж тиждень був дозвон цілодобово
 
Сьогодні ((( ми домовилися в письмовій формі що я зроблю оплату до 20-го числа
..а через годин 5 після цього почався прозвон і в час ночі мені звонять і пишуть погрози ті кому звонить робот
При цьому мені особисто вже не звонить робот.але теж тиждень був дозвон цілодобово
А що значить домовилися у письмовій формі?...
 
Светлана, а яка прострочка була і через який час пропонують тілом закрити?.........підкажіть
 
Сьогодні зателефонували за знайомого, чи знаю, бо дав мій номер як контактного. За 2 хв після того дзвонять з наєздами типу "а що чужі підтверджуєте а про свій забули". Реально була трохи в ступорі, бо про верокеш уже й забула, бо єдине що вони робили то списувати з карти гроші, я її успішно перевипустила, і більше про них і не згадувала.
Так от каже що у мене кредит 3000, можу за 1000 з лишнім закрити... Звісно я не повірила, але таки зайшла в особистий кабінет, там 1300 +1500 (типу штрафу). Зателефонували йому - не брав трубку, зателефонувала на гарячу лінію, підтвердили, що є така акція, усі штрафи списуються..... Тож у мене вийшло тіло +відсотки до просрочки - те що зняли з карти... І того 1300. (при тому що брала ще рік назад)
Аж не віриться, що десь серед того всього кодла може бути якісь адекватні розрахунки, але виглядає, що так воно і є
Приветствую
У меня похожая ситуация была
Кредит с 2019 года, просрочка около года была
Предложили акцию, при теле 3к закрыть за 2100
Согласился, закрыл
Правда за этот год звонили всего пару раз и все
Пролонгаций или каких-либо оплат не делал вообще
Лотерея
 
Приветствую
У меня похожая ситуация была
Кредит с 2019 года, просрочка около года была
Предложили акцию, при теле 3к закрыть за 2100
Согласился, закрыл
Правда за этот год звонили всего пару раз и все
Пролонгаций или каких-либо оплат не делал вообще
Лотерея
А довідку дають про закриття?
 
У мене там 1500..це вперше
Але термін прострочки 2 міс. Дзвінками діставали ніби я їм 100 штук винна?
такая же хрень, 1500, 2,5 мес просрочки, месяц назад поставили 5 людей на автодозвон плюс сельсовет. Сегодня предлагали 1600 и расстаться друзьями))) х*р им
 
Рано похвалила.. на вечір мені влаштували треш- родичі і сусіди
Верокеш робот просто виносить мозок усім. Знайшли навіть тих хто не живе по адресі в моєму будинку вже 20 років
Робот звонить навіть і вночі
Знайшли маму і сестру колишнього чоловіка..і це називається ми з ними домовилися що я зроблю оплату. Гниди просто, немає слів
Я після такого навіть тіло не платив би. За шо їм платить. За те що вони всіх на вуха підняли.
такая же хр*нь, 1500, 2,5 мес просрочки, месяц назад поставили 5 людей на автодозвон плюс сельсовет. Сегодня предлагали 1600 и расстаться друзьями))) *** им
Оце правильно.
 
Незнаю мене вони так дістали що немаю жодного бажання на них дивитися.
Дуже відбита контора і також були акції навіть пів тіла але незнаю чи правда.
Сьогодні зателефонували за знайомого, чи знаю, бо дав мій номер як контактного. За 2 хв після того дзвонять з наєздами типу "а що чужі підтверджуєте а про свій забули". Реально була трохи в ступорі, бо про верокеш уже й забула, бо єдине що вони робили то списувати з карти гроші, я її успішно перевипустила, і більше про них і не згадувала.
Так от каже що у мене кредит 3000, можу за 1000 з лишнім закрити... Звісно я не повірила, але таки зайшла в особистий кабінет, там 1300 +1500 (типу штрафу). Зателефонували йому - не брав трубку, зателефонувала на гарячу лінію, підтвердили, що є така акція, усі штрафи списуються..... Тож у мене вийшло тіло +відсотки до просрочки - те що зняли з карти... І того 1300. (при тому що брала ще рік назад)
Аж не віриться, що десь серед того всього кодла може бути якісь адекватні розрахунки, але виглядає, що так воно і є
такая же хр*нь, 1500, 2,5 мес просрочки, месяц назад поставили 5 людей на автодозвон плюс сельсовет. Сегодня предлагали 1600 и расстаться друзьями))) *** им
Згоден.!! Хай ідуть лісом нелюди.
 
Незнаю мене вони так дістали що немаю жодного бажання на них дивитися.
Дуже відбита контора і також були акції навіть пів тіла але незнаю чи правда.


Згоден.!! Хай ідуть лісом нелюди.
Кстати, после того как предложили акцию, опять начал часто наярювать робот, сегодня уже с 9 утра, по 10 раз в час, интервалами. Скотынякы?
 
Кстати, после того как предложили акцию, опять начал часто наярювать робот, сегодня уже с 9 утра, по 10 раз в час, интервалами. Скотынякы?
Це вони вміють ! Я в шоці також звонили так
 
Назад
Угорі Унизу