• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Активність дзвінків від дно компаній

єхидна

Форумчанин
Реєстрація
17 Бер 2024
Дописи
48
Реакції
12
Бали
8
UAH
53.50
єхидна не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Друзі, вітаю! Як у Вас зі дзвінками на цьому тижні? Сильно зносять телефони? Помітила, що в моєму випадку активність різко спала. Знайшли батька, дзвонять наскільки розумію. Але не знаю масштабів - він не розповідає. Як у Вас?
 
Друзі, вітаю! Як у Вас зі дзвінками на цьому тижні? Сильно зносять телефони? Помітила, що в моєму випадку активність різко спала. Знайшли батька, дзвонять наскільки розумію. Але не знаю масштабів - він не розповідає. Як у Вас?
Поменьше на этой неделе даже робота не включали
 
Друзі, вітаю! Як у Вас зі дзвінками на цьому тижні? Сильно зносять телефони? Помітила, що в моєму випадку активність різко спала. Знайшли батька, дзвонять наскільки розумію. Але не знаю масштабів - він не розповідає. Як у Вас?
Вже другий тиждень дуже активно, є такі, що кожні 2хв дзвонять з різних номерів. Було затишшя на пару днів, менше дзвінків. А це як змінилися, завал. Але є антиспам.
Поменьше на этой неделе даже робота не включали
Я не спілкуюся зовсім, зовсім!!! Просто є заблоковані через антиспам. То не знаю чи робот. В цікаво, якщо до оточення дзвонять- теж їм робота вмикають? 😲🤔
 
Вже другий тиждень дуже активно, є такі, що кожні 2хв дзвонять з різних номерів. Було затишшя на пару днів, менше дзвінків. А це як змінилися, завал. Але є антиспам.

Я не спілкуюся зовсім, зовсім!!! Просто є заблоковані через антиспам. То не знаю чи робот. В цікаво, якщо до оточення дзвонять- теж їм робота вмикають? 😲🤔
Да, тоже могут робота включить
 
Ага,активізувались
Screenshot_2024-04-18-20-25-34-656_com.miui.securitycenter.jpg
 
Друзі, вітаю! Як у Вас зі дзвінками на цьому тижні? Сильно зносять телефони? Помітила, що в моєму випадку активність різко спала. Знайшли батька, дзвонять наскільки розумію. Але не знаю масштабів - він не розповідає. Як у Вас?
Мілоан стабільно кожен день від 5-10 дзвінків на день. Все ждуть,що я їм заплачу все,що вони там собі придумали.
 
Поменьше на этой неделе даже робота не включали
Теж помітила. Я звикла, що телефон весь червоний і купа смс, а тут якось підозріло тихо. Аж почала напрягатись 😂
Вже другий тиждень дуже активно, є такі, що кожні 2хв дзвонять з різних номерів. Було затишшя на пару днів, менше дзвінків. А це як змінилися, завал. Але є антиспам.

Я не спілкуюся зовсім, зовсім!!! Просто є заблоковані через антиспам. То не знаю чи робот. В цікаво, якщо до оточення дзвонять- теж їм робота вмикають? 😲🤔
А яким антиспамом користуєтесь?
Якщо глянути на періодичність, то виглядає ще притомно
Може то тільки здається так)
Мілоан стабільно кожен день від 5-10 дзвінків на день. Все ждуть,що я їм заплачу все,що вони там собі придумали.
Добре, що я давно попрощалась з цією шарагою. Здається, мене там навіть за моїм проханням заблокували
 

Вкладення

  • AD98164E-10C0-49D6-8D75-50E1162DD4BB.jpeg
    AD98164E-10C0-49D6-8D75-50E1162DD4BB.jpeg
    73.1 Кб · Перегляди: 2
Назад
Угорі Унизу