• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Андріївські вечорниці!!!

  • Автор теми Shanti
  • Дата початку
  • Відповіді 214
  • Перегляди 5K

Shanti

Перевірений
Реєстрація
10 Січ 2019
Дописи
8,066
Реакції
13,712
Бали
4,280
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Shanti не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вітаю всіх Андрійчиків зі святом!

І запрошую усіх бажаючих долучитись до традицій наших предків.
З сьогоднішнім вечором пов'язано безліч неординарних звичаїв. Наші прабабусі в цей день займались ворожінням на свого майбутнього нареченого, прадідусі робили капості для дівчат, які їм подобаються, з метою- звернути на себе увагу.
Доречі, деякі Андріївські гадання, особисто в мене, збулися...))
 
Вітаю всіх Андрійчиків зі святом!

І запрошую усіх бажаючих долучитись до традицій наших предків.
З сьогоднішнім вечором пов'язано безліч неординарних звичаїв. Наші прабабусі в цей день займались ворожінням на свого майбутнього нареченого, прадідусі робили капості для дівчат, які їм подобаються, з метою- звернути на себе увагу.
Доречі, деякі Андріївські гадання, особисто в мене збулися...))
Які Ви знаєте звичаї, гадання?
Моя бабуся завжди говорила, якщо в цей день іде сніг, то зима буде лютою, а якщо ні, то теплою!))
 
Які Ви знаєте звичаї, гадання?
Моя бабуся завжди говорила, якщо в цей день іде сніг, то зима буде лютою, а якщо ні, то теплою!))
Перевірено власним досвідом: якщо цього вечора запитати ім'я першого зустрічного незнайомця, то так і буде звати твого майбутнього чоловіка...))






Ану(погадаю))), хто перший, з чоловіків, відповість у цій темі, так і буде звати мого наступного чоловіка!!!
 
Перевірено власним досвідом: якщо цього вечора запитати ім'я першого зустрічного незнайомця, то так і буде звати твого майбутнього чоловіка...))






Ану(погадаю))), хто перший, з чоловіків, відповість у цій темі, так і буде звати мого наступного чоловіка!!!
Владик, хахахахах
 
Перевірено власним досвідом: якщо цього вечора запитати ім'я першого зустрічного незнайомця, то так і буде звати твого майбутнього чоловіка...))






Ану(погадаю))), хто перший, з чоловіків, відповість у цій темі, так і буде звати мого наступного чоловіка!!!
имя скажете?
 
Вітаю всіх Андрійчиків зі святом!

І запрошую усіх бажаючих долучитись до традицій наших предків.
З сьогоднішнім вечором пов'язано безліч неординарних звичаїв. Наші прабабусі в цей день займались ворожінням на свого майбутнього нареченого, прадідусі робили капості для дівчат, які їм подобаються, з метою- звернути на себе увагу.
Доречі, деякі Андріївські гадання, особисто в мене, збулися...))
Я извиняюсь, а есть еще, проверенные гадания в этот день?
 
Перевірено власним досвідом: якщо цього вечора запитати ім'я першого зустрічного незнайомця, то так і буде звати твого майбутнього чоловіка...))






Ану(погадаю))), хто перший, з чоловіків, відповість у цій темі, так і буде звати мого наступного чоловіка!!!
Очень интересно как его звать то будет -мужчини ви где ауууууу
 
Назад
Угорі Унизу