• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Антиколектор без цензури

  • Автор теми Admin
  • Дата початку
  • Відповіді 131
  • Перегляди 2K

Хотіли б?

  • Так

    Голосів: 79 92.9%
  • Ні

    Голосів: 6 7.1%

  • Усього проголосувало
    85
Всего 73 "за"... Блин, такими темпами до моего суда с КредитКассой нужного количества не насобирается))) А как же мне тогда свои эмоции выражать???))))))
 
Вийду тоді на балкон посеред ночі і прикричу на весь район, що я про них думаю)))
А якщо суддя встане з тієї ноги і позов не задовільнить? Та ж реакція буде,тількі іншим тоном,я так розумію))
 
Голосонул без цензуры!Кули нам брутальным портупейщикам и любителям венецианского корсета ця цензура))
 
А якщо суддя встане з тієї ноги і позов не задовільнить? Та ж реакція буде,тількі іншим тоном,я так розумію))
Так іншим тоном і тут можна буде)))))
Це ж ще не звик не відповідати на дзвінки))))) ) От і відповів на свою голову)))) Спочатку КредитКасса мене розізлила, а потім я ії...)))) В суді ж, сподіваюсь, записи телефонних розмов не фігурують?...)
 
Так іншим тоном і тут можна буде)))))
Це ж ще не звик не відповідати на дзвінки))))) ) От і відповів на свою голову)))) Спочатку КредитКасса мене розізлила, а потім я ії...)))) В суді ж, сподіваюсь, записи телефонних розмов не фігурують?...)
Ніде не фігурують) крім ютубу))
 
Назад
Угорі Унизу