• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Арешт коштів банками - відповідь Міністерства Юстиції на запит

В Дії або на АСВП.
А можно как то это посмотреть? подскажите пожалуйста?
Пару днів тому виконавець робив запити в пару банків, навіть тих що у мене нема. Але моно їх послав
Как вы это узнали?как найти?
 
simpopo, В АСВП є вкладка "Доступ сторін до ВП". З постановою Вам мали надіслати ідентифікатор доступу який треба буде ввести в відповідне поле.
 
simpopo, В АСВП є вкладка "Доступ сторін до ВП". З постановою Вам мали надіслати ідентифікатор доступу який треба буде ввести в відповідне поле.
Глянула документи пише що не правильно веденні дані,можливо помилилась)))
simpopo, В АСВП є вкладка "Доступ сторін до ВП". З постановою Вам мали надіслати ідентифікатор доступу який треба буде ввести в відповідне п

Звичайно.
Стандартна процедура - запит на наявність рахунків в ДФСУ
Як через Дію можна дізнатись?
 
Останнє редагування:
simpopo, внизу послуги і знову внизу - виконавчі провадження. При перегляді є постанови.
В постановах не буде інформації про запити.
 
simpopo, внизу послуги і знову внизу - виконавчі провадження. При перегляді є постанови.
В постановах не буде інформації про запити.
Дякую.Не знаю як тоді глянути мені(((
simpopo, внизу послуги і знову внизу - виконавчі провадження. При перегляді є постанови.
В постановах не буде інформації про запити.
В асвп все вводила як вказано на документі ,і нічого не показало,тіпа такого немає ,чи правильно я ввела дані
 
Дякую.Не знаю як тоді глянути мені(((

В асвп все вводила як вказано на документі ,і нічого не показало,тіпа такого немає ,чи правильно я ввела дані
Ідентифікатор треба вводити великими літерами кирилицею. Якщо все вірно і не знаходить - пошукайте себе в реєстрі боржників...
 
Назад
Угорі Унизу