• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Арешт рахунку і скасування арешту.

Лорена

Форумчанин
Реєстрація
23 Січ 2021
Дописи
212
Реакції
44
Бали
2,625
UAH
5.00
Ваш пол
Женский
Лорена не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. Цікава ситуація! Борги у мене вже більше 3років є два вп. Рахунок приват банку був відкритий ще до війни зараз він під арештом. Але є відкритий зарплатний рахунок буквально 4 місяці тому на який позавчора наклали арешт і дивним чином вчора арешт зняли. Ні оплати ні знесення нічого не було. Поясніть хтось будь ласка що то таке і що очікувати далі
 
Прописую свої дані дані виконавця і пише нічого не знайдено
не правильно шукаєте
вам потрібна постанова про відкриття
в ній є номер вп і ідентифікатор доступу. за цими даними в асвп в розділі "доступ сторін" зайдете в асвп.
 
не правильно шукаєте
вам потрібна постанова про відкриття
в ній є номер вп і ідентифікатор доступу. за цими даними в асвп в розділі "доступ сторін" зайдете в асвп.
Це є в дії?
може виконавець сам закрив борг, зняв арешт і повісився )))
Не смішно! Мене цікавить серйозна відповідь
 
постанова про відкриття є . в ній берете дані . заходите на сайт асвп
Все передивитися інформації з арештом і зняттям через день ніякої нема
постанова про відкриття є . в ній берете дані . заходите на сайт асвп
Там є купа всього... давали запит на інформацію про мої рахунки про транспорт і т.д. Іменно що був накладений арешт і наступного дня відразу знятий нічого немає
 
Там є купа всього... давали запит на інформацію про мої рахунки про транспорт і т.д. Іменно що був накладений арешт і наступного дня відразу знятий нічого немає
якщо нема постанов про накладення арешту , то можливо була якась внутрішньо банківська процедура
 
Там є купа всього... давали запит на інформацію про мої рахунки про транспорт і т.д. Іменно що був накладений арешт і наступного дня відразу знятий нічого немає
Арешт не може бути накладений на рахунок без відповідної постанови в АСВП.
 
Арешт не може бути накладений на рахунок без відповідної постанови в АСВП.
Як ця постанова там записана? Як таке може бути що арештували і наступного дня зняли. Які можуть бути причини
якщо нема постанов про накладення арешту , то можливо була якась внутрішньо банківська процедура
Ні бо було списання 6 гривень і пише що за таким то вп такий то виконавець
 
Adios, а рахунок відкритий під час війни можна блочить по довоєнному ВП по ВНН? Виконання написів заборонено.
 
Як ця постанова там записана?
В "Перелік постанов" :

1707900960656.png
 
Назад
Угорі Унизу