• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Арест карты от Якименко А. А.

Відгуки цікаві

Телефони теж
Так непойму какой адресс правильный?
 
Так непойму какой адресс правильный?
правильна та адреса, яка в реєстрі приватних виконавців (та що я скидав).
якщо ця адреса неправильна і виконавець бездіє - тільки скарга в мін юст / апву / суд
Zainula, якщо будете укрпоштою слати, бажано цінним з описом. щоб потім не гаяти час, якщо треба буде доводити, що дійсно звертались
 
правильна та адреса, яка в реєстрі приватних виконавців (та що я скидав).
якщо ця адреса неправильна і виконавець бездіє - тільки скарга в мін юст / апву / суд
Zainula, якщо будете укрпоштою слати, бажано цінним з описом. щоб потім не гаяти час, якщо треба буде доводити, що дійсно звертались
Спасибо!
 
Де його знайти?😂
 
за кордоном скоріше всього)))

без шансів) хіба шо з шараги
Шарага ще суд не програла,9+правнича+суд збір. Всього 16к. Чекаю. З держ виконавця можна стягнути основну,а от з приватного ні. Мені тількі по одному внн не врахували основну до повернення. Суддя👍
 
З держ виконавця можна стягнути основну,а от з приватного ні.
якщо чесно то ні з того ні з того не можна (по правильному), і як правило відмовляють... але то вже таке. стягнули і збс
 
якщо чесно то ні з того ні з того не можна (по правильному), і як правило відмовляють... але то вже таке. стягнули і збс
Хотіли спробувати з адвокатом повернути,але виявилось що у мене всі приватні. Гарантії не давав,але якщо були б державні,то пробували б
 
Назад
Угорі Унизу