• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Арест на все счета. Финанс онлайн

yoyo130597

Читач
Реєстрація
16 Вер 2023
Дописи
9
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
yoyo130597 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Во всех документах и постановах фамилия написана не правильно. Подскажите, пожалуйста, что делать в этой ситуации и вообще можно ли как-то снять этот арест. Кредит изначально в банке брал
 
Во всех документах и постановах фамилия написана не правильно. Подскажите, пожалуйста, что делать в этой ситуации и вообще можно ли как-то снять этот арест. Кредит изначально в банке брал
Можна,якщо усунути першопричину арешту
 
Можна,якщо усунути першопричину арешту
Вообще в этой теме дуб, походу надо к юристу, налудоманил в свое время голова два уха, пришло время отвечать, но с арестом счетов не понятно как быть, хорошо что есть вариант зп получать на руки, и кому отдавать этот долг тоже хрен его знает
 
Вообще в этой теме дуб, походу надо к юристу, налудоманил в свое время голова два уха, пришло время отвечать, но с арестом счетов не понятно как быть, хорошо что есть вариант зп получать на руки, и кому отдавать этот долг тоже хрен его знает
Ви програли суд?
 
Во всех документах и постановах фамилия написана не правильно. Подскажите, пожалуйста, что делать в этой ситуации и вообще можно ли как-то снять этот арест. Кредит изначально в банке брал
І в мене теж саме...на дівоче прізвище напис,відкрито вп на дівоче....І це не завадило виконавцю шукати рахунки,авто,нерухомість....А мені не завадило дівоче прізвище подати в суд на знесення напису і виграти суд.....
 
І в мене теж саме...на дівоче прізвище напис,відкрито вп на дівоче....І це не завадило виконавцю шукати рахунки,авто,нерухомість....А мені не завадило дівоче прізвище подати в суд на знесення напису і виграти суд.....
Прізвище можна змінити,а ідентифікаційний номер залишається
 
Прізвище можна змінити,а ідентифікаційний номер залишається
От і я про теж...скільки прізвищ не змінюй,а код то один...
Прізвище можна змінити,а ідентифікаційний номер залишається
Мене просто одне дивує,що я з 17 року змінила прізвище,а кредити бралися на нове прізвище у 19...Чого на старе все відкрито хз,але зіграло +в мою користь на суді..
 
Ви програли суд?
Проиграл, но по суду от банка я должен около 10 тысяч, а вчера наложил арест финанс онлайн почти на 45, возможно финанс онлайн это от МФОшек конченых стягнення
 
Я себе моніторила по реєстрах по новому прізвищу...думаю нема....А тут опа,лист приходе.....Про відкриття вп...????
Тому завжди радили в ЄРБ шукати себе по ІПНу. Бо бувають навіть збіги по ПІБ повні.
А для суду самоє "воно" зареєструватись в системі "електронний суд". Хоча і в Дія прилітає.
Проиграл, но по суду от банка я должен около 10 тысяч, а вчера наложил арест финанс онлайн почти на 45, возможно финанс онлайн это от МФОшек конченых стягнення
Зазвичай це Манівео і решта їх "дочірок". Може бути і від інших.
 
Проиграл, но по суду от банка я должен около 10 тысяч, а вчера наложил арест финанс онлайн почти на 45, возможно финанс онлайн это от МФОшек конченых стягнення
Шукайте себе в реєстрах. Якщо був суд без Вашого відома-можна оскаржити заочне рішення
 
В реестрах только 1 суд, на 10к, остальные 35 суда не было
Виконавче провадження просто так не відкривають. На АСВП гляньте на всяк випадок. Хоч написи і заборонені але не виключаю, що був старий,а зараз по ньому відкрили провадження.
 
Виконавче провадження просто так не відкривають. На АСВП гляньте на всяк випадок. Хоч написи і заборонені але не виключаю, що був старий,а зараз по ньому відкрили провадження.
Буду что-то решать, спасибо всем, что откликнулись
 
Онлайн финанс это привет от Манивео,явно оно же было. Они оч активно делали надписи в своё время. Гарантия,что ноги растут оттуда.
 
Онлайн финанс это привет от Манивео,явно оно же было. Они оч активно делали надписи в своё время. Гарантия,что ноги растут оттуда.

Хто може підказати якщо є ВП по рішенню суду і арештовані рахунки, то це якось впливає на отримання переказів через Вестерн Юніон?
Ні. Можете навіть отримати в тому банку де арешт рахунків)
Лиш на касі не через картку.
В мене таке з приматами було.
 
*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***

Ні. Можете навіть отримати в тому банку де арешт рахунків)
Лиш на касі не через картку.
В мене таке з приматами було.
Дякую за відповідь)
 
Назад
Угорі Унизу