• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Атака і погрози від нових кредитів

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 50
  • Перегляди 3K
Подскажите, пожалуйста, что делать.
У меня просрочка по ним 2 месяца,с 2500 насчитали 6000, один раз делал пролонгацию. Названивали один Евгений мyдак, а сегодня новый позвонил, сказал что подают на ИНН. Закрыть за тело или вменяемые проценты сказали - не мечтай.
Заплатить или забить?
ИНН не хочу потом по судам бегать(((
 
Подскажите, пожалуйста, что делать.
У меня просрочка по ним 2 месяца,с 2500 насчитали 6000, один раз делал пролонгацию. Названивали один Евгений мyдак, а сегодня новый позвонил, сказал что подают на ИНН. Закрыть за тело или вменяемые проценты сказали - не мечтай.
Заплатить или забить?
ИНН не хочу потом по судам бегать(((
ждать, они сдадутся скоро, тело+% до прострочки могут дать
 
для ВНН ще малий срок. в мене 9-10 міс. то здається приходило смс про списання відсотків
 
предыдущий займ закрывала по списанию или реструктуризации. В этот раз - тело около 5000, была 1 пролонгация, сейчас остановилось на 10500+-. Но не предлагают ни списания, ни реструктуризации. Овца от них грозилась обзвонить 3-х лиц, я сказала, ок, звоните, полетит жалоба в нбу. Хз , звонила или нет. Мне поx. Но как по мне, не особо задрочистые. Ну т.е. если она в один день про меня вспомнит, то позвонит раз 5, а в какой то день может и совсем не звонить.
 
Сьогодні мені знову звонили нові кредити я трубку не беру, то вони зразу на вайбер п ишуть: Доброго дня ПІБ коли буде оплата по нових кредитах. Я хотіла написати ніколи, кожен раз на вайбер знового номеру, то 099, то067 сьогодні якийсь віталій написав, от дебі......
 
Доброго дня сьогодні взяла слухавку від цих д*білів нових кредитів. я думала до мене з банку телефонують а це а вия вилось ці ненориальні. Звонив один персонаж вже дзвонить не перший раз. просто дятел долбе і долбе одне і теж. починає трохи принижувати потім що я їх гроші утримую і так далі. сказав щоб йшла в ломбард або до родтчів і плакала щоб гроші дали. Каже Ви що хочете щоб дзвонити рідним. через декілька днів повині гроші бути на рахунку. я кажу Ви що мені погрожуєте напевно мало Вас оштрафували. а він знову атакує, підскажіть як поступити вони мені поперек горла вже стоять. зараз можливості нема закрити. запропонувала тіло то сказали що вони не благодійна організація
Мне, в свое время, помогло посылание их нах*р и скрины угроз в Вайбере в киберполицию, как только им отправила скрин заявления резко пропали и даже не набирали
 
Доброго дня сьогодні взяла слухавку від цих д*білів нових кредитів. я думала до мене з банку телефонують а це а вия вилось ці ненориальні. Звонив один персонаж вже дзвонить не перший раз. просто дятел долбе і долбе одне і теж. починає трохи принижувати потім що я їх гроші утримую і так далі. сказав щоб йшла в ломбард або до родтчів і плакала щоб гроші дали. Каже Ви що хочете щоб дзвонити рідним. через декілька днів повині гроші бути на рахунку. я кажу Ви що мені погрожуєте напевно мало Вас оштрафували. а він знову атакує, підскажіть як поступити вони мені поперек горла вже стоять. зараз можливості нема закрити. запропонувала тіло то сказали що вони не благодійна організація
Зачем с ними говорить? Сами предлагаете......Порадуйте себя лучше чем-нибудь. У меня тоже они есть, брала одними из последних, уже в агонии. Забавная шарага, но оплата-только через суд.
Подскажите, пожалуйста, что делать.
У меня просрочка по ним 2 месяца,с 2500 насчитали 6000, один раз делал пролонгацию. Названивали один Евгений мyдак, а сегодня новый позвонил, сказал что подают на ИНН. Закрыть за тело или вменяемые проценты сказали - не мечтай.
Заплатить или забить?
ИНН не хочу потом по судам бегать(((
Что значит сказал? Так и я Вам могу сказать. Вы всем верите на слово? ИНН снести дешевле. Кроме того, бегать не нужно, есть почта и електронный суд.
Подскажите, пожалуйста, что делать.
У меня просрочка по ним 2 месяца,с 2500 насчитали 6000, один раз делал пролонгацию. Названивали один Евгений мyдак, а сегодня новый позвонил, сказал что подают на ИНН. Закрыть за тело или вменяемые проценты сказали - не мечтай.
Заплатить или забить?
ИНН не хочу потом по судам бегать(((
Что значит сказал? Так и я Вам могу сказать. Вы всем верите на слово? ИНН снести дешевле. Кроме того, бегать не нужно, есть почта и електронный суд.
 
Это любители группы в Вайбере делать , а так ничего страшного. Я иногда уже и не знаю на кого грешить , шараг много , я одна , хоть бы подпись оставили ??
 
дякую я вже думала заяву на них написати

в мене старий айфон я не можу такої функції найти.
Старий то який? В 6му є, як і в старіших думаю теж. В налаштуваннях заходите в «телефон», далі «невідомі абоненти» - зтишувати - натискаєте вкл! І все)) будуть світитись просто як пропущені
 
В мене схожа ситуація,я брала 6тис,нарахували 25 з процентом.виплатила їм вже 8тис.звонять,вимагають гроші,погрожують обзвоном родичів,створенням общого чату в Вайбер.кажуть якщо я заплачу їм ще 8тис одним платежем,все решту спишуть.таких грошей немає.
Як бути в такому випадку???
 
Назад
Угорі Унизу