• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Аванс Кредит і колектори

  • Автор теми Кіт
  • Дата початку
  • Відповіді 21
  • Перегляди 1K

Кіт

Форумчанин
Реєстрація
18 Бер 2024
Дописи
25
Реакції
3
Бали
3
UAH
35.50
Кіт не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий лень. Чи передав когось Аванс Кредит колекторам? Які дії роблять? Чи йдуть на лояльне закриття і через скільки часу?
 
Добрий лень. Чи передав когось Аванс Кредит колекторам? Які дії роблять? Чи йдуть на лояльне закриття і через скільки часу?
Мене передавали кредит капіталу, лояльних пропозицій не було, а потім продали тому ж самому кредит капіталу, спочатку були дзвінки, а зараз взагалі зникли
 
Мене передавали кредит капіталу, лояльних пропозицій не було, а потім продали тому ж самому кредит капіталу, спочатку були дзвінки, а зараз взагалі зникли
Дзвінки тільки вам? Скільки часу наярювали вам?
 
Дзвінки тільки вам? Скільки часу наярювали вам?
Можливо не тільки мені, мені за них ніхто нічого не казав. Вони мені смс зазвичай слали, коли договір був ще в аванса, смс слали через день, можливо і дзвонили. Після того як викупили договір в грудні, було 2 - 3 дзвінка з номера 044 які через гетконтакт оприділились, ніодної смс не прислали і нічого не пропонували, хоча в УБКІ дані подають регулярно
 
Добрий лень. Чи передав когось Аванс Кредит колекторам? Які дії роблять? Чи йдуть на лояльне закриття і через скільки часу?
Мне пока только названивают , саму интересует закрытие за тело . С ними разговаривала, ответ нет , невозможно, ведь я брала под % и о каком списании может идти речь. Инфы не находила что закрывали за тело . Жду дальше
 
Мне тоже названивают, на тело не идут ни в какую . У меня три их продукта . Везде просрочка . Очень тугие . Мне кажется что на тело они не пойдут.
 
Мне тоже названивают, на тело не идут ни в какую . У меня три их продукта . Везде просрочка . Очень тугие . Мне кажется что на тело они не пойдут.
Мені пропонують за тіло 6 місяців протермінування
 
Так спілкуюсь, бомблять з примаколект, еапб та кредиткапітал нещодавно з'явився, коштів на них поки немає йдуть лісом.
 
Останнє редагування:
Так спілкуюсь, бомблять з примаколект, еапб та кредиткапітал нещодавно з'явився, коштів на них поки немає йдуть лісом.
На якому терміні передали на продзвін колекторам?
Мені пропонують за тіло 6 місяців протермінування
За цей час передавали колекторам?
Я закрив Кредісенд і Аванс... Лишився Фінбар...тіло 5900 прострочка 28 днів
Цікаво коли і кому передають на продзвін
 
Останнє редагування:
На якому терміні передали на продзвін колекторам?

За цей час передавали колекторам?
Я закрив Кредісенд і Аванс... Лишився Фінбар...тіло 5900 прострочка 28 днів
Цікаво коли і кому передають на продзвін
Приблизно місяць протермінування точно не скажу не памятаю
 
Мне пока только названивают , саму интересует закрытие за тело . С ними разговаривала, ответ нет , невозможно, ведь я брала под % и о каком списании может идти речь. Инфы не находила что закрывали за тело . Жду дальше
А у вас скільки прострочка?
 
Не пишіть свої суми, на форумі теж є колектори.

З кредит капіталом чекайте і пропозиція буде. Головне не дочекатись суду)

Аванс мій якийсь 1 договір діджикам продав - це взагалі сюр.
 
Не пишіть свої суми, на форумі теж є колектори.

З кредит капіталом чекайте і пропозиція буде. Головне не дочекатись суду)

Аванс мій якийсь 1 договір діджикам продав - це взагалі сюр.
Що за діджики? Вперше чую
 
Назад
Угорі Унизу