• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Авіра погрожує зверненням до правоохоронних органів

  • Автор теми VlAd03
  • Дата початку
  • Відповіді 7
  • Перегляди 567

VlAd03

Читач
Реєстрація
11 Лип 2023
Дописи
16
Реакції
5
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
VlAd03 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня! Сьогодні Авіра надіслала смс повідомлення у Вайбер, що якщо не внесу оплату, вони будуть звертатися до правоохоронних органів щодо відкриття кримінального провадження по моєму договору щодо несплати їм коштів.
Хотів би дізнатися чи дійсно вони можуть звернутися до правоохоронних органів чи просто лякають?
Я тут новенький, тому хотілось би проконсультуватися з більш досвідченими людьми на форумі.
 
Доброго дня! Сьогодні Авіра надіслала смс повідомлення у Вайбер, що якщо не внесу оплату, вони будуть звертатися до правоохоронних органів щодо відкриття кримінального провадження по моєму договору щодо несплати їм коштів.
Хотів би дізнатися чи дійсно вони можуть звернутися до правоохоронних органів чи просто лякають?
Я тут новенький, тому хотілось би проконсультуватися з більш досвідченими людьми на форумі.
Кредити не регулюються кримінальним кодексом, тому що є цивільно-правовими відносинами, тож висновки робіть самі.
Навіть якщо ви їх не віддаєте свідомо і без причини.
Ще жодного випадку кримінального провадження не чули на форумі.
Хіба що ви взяли кредит на чужі документи. Тоді це шахрайство і відповідно це ККУ.
 
Кредити не регулюються кримінальним кодексом, тому що є цивільно-правовими відносинами, тож висновки робіть самі.
Навіть якщо ви їх не віддаєте свідомо і без причини.
Ще жодного випадку кримінального провадження не чули на форумі.
Хіба що ви взяли кредит на чужі документи. Тоді це шахрайство і відповідно це ККУ.
Та ні, оформляв по своїм документам звісно ж.
Дякую Вам за інформацію!
 
Доброго дня! Сьогодні Авіра надіслала смс повідомлення у Вайбер, що якщо не внесу оплату, вони будуть звертатися до правоохоронних органів щодо відкриття кримінального провадження по моєму договору щодо несплати їм коштів.
Хотів би дізнатися чи дійсно вони можуть звернутися до правоохоронних органів чи просто лякають?
Я тут новенький, тому хотілось би проконсультуватися з більш досвідченими людьми на форумі.
У мене їхні коріфани клюшніки, то то ще ті негідники, і про кримінал, а родичам розповіді про сімейний кодекс, і всім смс щоб вони не забули про борг, маю надію що у них скоро відберуть ліцензію і вони попустяться нарешті) тримайтеся лякалок буде вдосталь)
 
У мене їхні коріфани клюшніки, то то ще ті негідники, і про кримінал, а родичам розповіді про сімейний кодекс, і всім смс щоб вони не забули про борг, маю надію що у них скоро відберуть ліцензію і вони попустяться нарешті) тримайтеся лякалок буде вдосталь)
Нехай лякають, я тепер знаю, що по факту вони нічого не зроблять.
Дякую Вам!
 
У мене їхні коріфани клюшніки, то то ще ті негідники, і про кримінал, а родичам розповіді про сімейний кодекс, і всім смс щоб вони не забули про борг, маю надію що у них скоро відберуть ліцензію і вони попустяться нарешті) тримайтеся лякалок буде вдосталь)

За ихнюю дневную процентную ставку давно пора отобрать лицензию
 
Мені вони сьогодні також писали ці погрози. Добре, що я на цьому форумі вже більше двох тижнів і більше не ведуся на ці лякалки, бо інакше тремтіла б від страху і побігла їм 8700 грн віддавати (з тіла 3000, ось що вони в мене побачать! :f*ck:)
 
Назад
Угорі Унизу