• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Автодозвон от этих придурков!!!

Natusya$$$, Доброго дня! Верокеш прислав мені смс "чому я не закриваю кредит? що 12 вересня по всім не закритим кредитам і не пролангованих кредитам буде обзвон родичів" підкажіть як мені реагувати на таку смс.......поставили мене на прозвон уже третій день підряд
 
Natusya$$$, Доброго дня! Верокеш прислав мені смс "чому я не закриваю кредит? що 12 вересня по всім не закритим кредитам і не пролангованих кредитам буде обзвон родичів" підкажіть як мені реагувати на таку смс.......поставили мене на прозвон уже третій день підряд
С моего опыта смс таких было 4, после них автодозвон мне от 3до 5 дней подряд, никому сокоужения не звонили, у них номеров не много я кинула их в чс телефона, трукалер иногда пропускал звонки, теперь я их даже не вижу, иногда только просматриваю статистику телефона, так там уже больше 1000 звонков от них
 
За мене сьогодні всім есемески прислали що б я їм перезвонила. І наговорили що ті люди будуть платить за мене.
Сьогодні поставили на автодозвон мене і чужих людей яких я незнаю це просто жах а потім прислали таке смс.
 

Вкладення

  • Screenshot_20200910_214312.jpg
    Screenshot_20200910_214312.jpg
    46.4 Кб · Перегляди: 23
Останнє редагування:
Злая на себя, Доброго дня! Сьогодні вони мені знову написали смс що обзвон рідних уже буде 13.09......капець 5 днів прострочки а мозг виносять страшне......но я мороз
 
У мене прострочка була 9 місяців тишина, вчора проснулись обзвонили половину знайомих і поставили їх на прозвон, потім присела смс акція за 1195 гривнів закрить при тілі 1700 заплатила закрили.
 

Вкладення

  • Screenshot_20200910_214312.jpg
    Screenshot_20200910_214312.jpg
    46.4 Кб · Перегляди: 15
У мене прострочка була 9 місяців тишина, вчора проснулись обзвонили половину знайомих і поставили їх на прозвон, потім присела смс акція за 1195 гривнів закрить при тілі 1700 заплатила закрили.
Зберігайте хоч квитанцію. Бо явно гарантійку Вам не надіслали
 
Назад
Угорі Унизу