• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Автодозвон робота контактным, как долго длится?

Светлана Светлана

Форумчанин
Реєстрація
31 Тра 2021
Дописи
38
Реакції
47
Бали
878
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Светлана Светлана не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрый день! У кого есть (был) LoviLave? Звонит робот каждый час с утра до вечера со скрытого номера контактному и маме (которую естественно контактной не указано), шлёт смс. Сколько будет продолжаться? Да и вообще, как себя ведут? Просрочка 14 дней.
 
Светлана Светлана, трукал - и нету никаких проблем. Есть и в стандартных приложениях блокировка скрытых номеров.
 
Светлана Светлана, мама и контактный могут поставить блок. Папе менять номер, или телефон.
 
Светлана Светлана, трукал - и нету никаких проблем. Есть и в стандартных приложениях блокировка скрытых номеров.
В мене зараз така запара з алурією,що навіть трукол не справляється...довелося включати відхилення викликів у станд.налаштуваннях....5й день підряд 3 12 до 2 ночі і з 4 до6 ранку....хочуть всі 14 з 3 тисяч....Сказала хотіть не вредно...може за тіло і домовимось....може......Ні сказала куриця ...ні то й ні...
 
Neo, Roman_Kondratenko, Менять номера и телефон не хотят. Ни в какую. Интересует сколько это может продолжаться
 
Светлана Светлана, два варианта - либо заплатите, либо им надоест когда то. Точно никто не скажет.
 
Добрый день! У кого есть (был) LoviLave? Звонит робот каждый час с утра до вечера со скрытого номера контактному и маме (которую естественно контактной не указано), шлёт смс. Сколько будет продолжаться? Да и вообще, как себя ведут? Просрочка 14 дней.
Позвонят немного и пропадут)
 
Чем чаще вы или родители будете общаться, тем дольше буду звонить. Если свести все разговоры с ними на нет , то шанс, что скоро отстанут увеличиться значительно.
 
Искатель, Babaika, Real_McConaughey, Знать бы сколько будут звонить(

Они у меня, к сожалению не одни. Родителям уже разные звонили. Трубку не берут, а, если берут, то "не знаем такую". А тут автодозвон робота... Я им сама набрала сейчас. Говорят, что могут реструктуризацию вкл (с тела 3 тысячи - 5900 хотят). Но я не сильно хочу ее подключать.

Вообще просрочка по разным где-то 2 месяца, где-то 2 недели. Нервы сдают сильно.
 
Светлана Светлана, зря растягивали на 2 месяца...
"Мороз не раз меня спасал" - это именно этот случай. Захотят предложить - предложат.
 
Искатель, Babaika, Real_McConaughey, Знать бы сколько будут звонить(

Они у меня, к сожалению не одни. Родителям уже разные звонили. Трубку не берут, а, если берут, то "не знаем такую". А тут автодозвон робота... Я им сама набрала сейчас. Говорят, что могут реструктуризацию вкл (с тела 3 тысячи - 5900 хотят). Но я не сильно хочу ее подключать.

Вообще просрочка по разным где-то 2 месяца, где-то 2 недели. Нервы сдают сильно.
А ви думаєте ви одні такі у кого мало мфо.....?????
16 мфо....10 місяців прострочка....Алурія автодозвон вже 5й день влаштувала....На списання не йдуть...сказала або тіло заплачу або нічого взагалі....як надумаєте то позвоните.......Включила відхилення від усіх номерів....та і інші не встигають позвонити...Алурія рулить.....
 
А ви думаєте ви одні такі у кого мало мфо.....?????
16 мфо....10 місяців прострочка....Алурія автодозвон вже 5й день влаштувала....На списання не йдуть...сказала або тіло заплачу або нічого взагалі....як надумаєте то позвоните.......Включила відхилення від усіх номерів....та і інші не встигають позвонити...Алурія рулить.....
у меня эта Алурия уже 3 недели как на дозвон поставили,при чем не только меня но и рабочий номер.
Подавал на урядову,писал на финскаргу тишина полнейшая а дозвоны без остановки и днем, и утром, и ночью
 
у меня эта Алурия уже 3 недели как на дозвон поставили,при чем не только меня но и рабочий номер.
Подавал на урядову,писал на финскаргу тишина полнейшая а дозвоны без остановки и днем, и утром, и ночью
В мене теж....але кому звонять ще не знаю.Вже 3 тижня вчора було.....і сьогодні вже частіше звонять....і вночі теж...тільки години змінилися...Але в мене з нмми ніхто на звязок крім тітки не вийшов.....Всі сплять....а вона з ними спілкується....А мені претензіі....кажу ви хотіли багато знати.?скільки?коли.?скільки прострочка????от і має....
 
у мене телефонують мені, матері та взагалі на робочий номер третьої особи, при цьому за період с 2 години ночі до 8 ранку було 55 дзвінків мені.
Співробітники там взагалі не адекватні. Коли їм вказуєшь що вони по перше повинні говорити укр.мовою - відповідь да мені с..ти
Коли кажеш їм що порушують статі конституції,статті зокону - відповідь для нас цього не існує.
Одне з 2 або ігнор,або дочекатись усе таки 14.07 і тоді їм влаштувати свято по повній
 
у мене телефонують мені, матері та взагалі на робочий номер третьої особи, при цьому за період с 2 години ночі до 8 ранку було 55 дзвінків мені.
Співробітники там взагалі не адекватні. Коли їм вказуєшь що вони по перше повинні говорити укр.мовою - відповідь да мені с..ти
Коли кажеш їм що порушують статі конституції,статті зокону - відповідь для нас цього не існує.
Одне з 2 або ігнор,або дочекатись усе таки 14.07 і тоді їм влаштувати свято по повній
Я в ігнорі.......
 
у мене телефонують мені, матері та взагалі на робочий номер третьої особи, при цьому за період с 2 години ночі до 8 ранку було 55 дзвінків мені.
Співробітники там взагалі не адекватні. Коли їм вказуєшь що вони по перше повинні говорити укр.мовою - відповідь да мені с..ти
Коли кажеш їм що порушують статі конституції,статті зокону - відповідь для нас цього не існує.
Одне з 2 або ігнор,або дочекатись усе таки 14.07 і тоді їм влаштувати свято по повній
Так що там з 14.07?
 
Назад
Угорі Унизу