• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Автодозвон від арго

  • Автор теми Mria
  • Дата початку
  • Відповіді 28
  • Перегляди 2K
Мразі
Тепер ні копійки їм
Чи ви після автододзвону щещось платити хочете?
Поставили автодозвон сьогодні на мене і маму,хто їх закрив за тіло ,як домовлялися?
Не вздумайте фінансувати їх
 
Мразі
Тепер ні копійки їм
Чи ви після автододзвону щещось платити хочете?

Не вздумайте фінансувати їх
Поставили автодозвон сьогодні на мене і маму,хто їх закрив за тіло ,як домовлялися?
А почему вы у Арго, а не у Быстрозайма, этой компании нет в реестре пишите в НБУ.
 
Написала скаргу до нбу,відправила всі скрини ,телефонують майже кожну хвилину,бистрозайм передає якомусь Арго,НБУ сказали що вони немають ліцензії
 
Поставили автодозвон сьогодні на мене і маму,хто їх закрив за тіло ,як домовлялися?
А хіба бистрозайм продають чи передають на прозвін?
Ніяк не домовлялися.Після 2-х років прострочення просили тіло,але дєнєг нєту?‍♀️
 
Мене їм передали чи віддали на прозвон ,проспочка 1.5 місяці,з тіла 2700, хочуть 10 тис,платити те що хочуть не збираюсь
 
А почему вы у Арго, а не у Быстрозайма, этой компании нет в реестре пишите в НБУ.
Нюу побарабану)
Написала скаргу до нбу,відправила всі скрини ,телефонують майже кожну хвилину,бистрозайм передає якомусь Арго,НБУ сказали що вони немають ліцензії
Як то кожну хвилину)
Це це по 2000 дзвінків на день?)
 
Написала скаргу до нбу,відправила всі скрини ,телефонують майже кожну хвилину,бистрозайм передає якомусь Арго,НБУ сказали що вони немають ліцензії
А вы писали на Быстрозайм?
 
Написала скаргу до нбу,відправила всі скрини ,телефонують майже кожну хвилину,бистрозайм передає якомусь Арго,НБУ сказали що вони немають ліцензії
Ну правильно.
Если договариваться то только с Быстрозаймом.
Остальных всех в блок.
Маме смените симку.Морально ей будет легче.
 
А хіба бистрозайм продають чи передають на прозвін?
Ніяк не домовлялися.Після 2-х років прострочення просили тіло,але дєнєг нєту?‍♀️
Подозреваю шо для них и не будет
 
044298 це на кешбері схоже)
Хоча може буть хто хош
 
А вы писали на Быстрозайм?
Написала ,відповіді нуль
044298 це на кешбері схоже)
Хоча може буть хто хош
044298 це на кешбері схоже)
Хоча може буть хто хош
 

Вкладення

  • IMG_20211019_115704.jpg
    IMG_20211019_115704.jpg
    903 Кб · Перегляди: 73
  • IMG_20211019_105109.jpg
    IMG_20211019_105109.jpg
    860.5 Кб · Перегляди: 73
Ну правильно.
Если договариваться то только с Быстрозаймом.
Остальных всех в блок.
Маме смените симку.Морально ей будет легче.
Писала на електронну пошту бистрозайм,відповіді нуль
 
Писала на електронну пошту бистрозайм,відповіді нуль
Рано.Сами предложат.
Сейчас не пытайтесь договориться.
Чем больше будете пытаться хоть как-то действовать....тем больше будут доставать.
 
В кого як було з автодозвоном і чи довго телефонують?
 
Назад
Угорі Унизу