• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

БАНК ФОРВАРД - РУСКІЙ СТАНДАРТ

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

ПАННОЧКА

НЕСКОРЕНА
✩ Premium ✩
Реєстрація
9 Кві 2019
Дописи
15,597
Реакції
35,911
Бали
5,565
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
ПАННОЧКА не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Сьогодні подзвонила на гарячу лінію.Хотіла дізнатися про суму до закриття( мамин кредит)2700
Запитала про документ підтверджуючих закриття. Вона відповіла,що потрібно звернутись на відділення і це коштує 75грн.
Я запитала:-а якщо не має відділення у місті,то ви відправляєте на домашню адресу?
-Ні,тільки на відділенні!
Листом вони не відправляють
Як від них добитись цей документ.???
 
Сьогодні подзвонила на гарячу лінію.Хотіла дізнатися про суму до закриття( мамин кредит)2700
Запитала про документ підтверджуючих закриття. Вона відповіла,що потрібно звернутись на відділення і це коштує 75грн.
Я запитала:-а якщо не має відділення у місті,то ви відправляєте на домашню адресу?
-Ні,тільки на відділенні!
Листом вони не відправляють
Як від них добитись цей документ.???
Только ехать надо в другой город,чтоб получить эту справку и ту неохотно дают...
Надин, я вообще дважды ездила...сначала закрывала,писала заявление на закрытие счета,потом ждала 1.5 мес,чтоб получить справку ...
Надин, и сново вляпалась....КФ.ЮА ,где то попадалось на глаза оказывается ихние якобы...
 
Ого, оце новина.в мене з КФ особисті рахунки.після того як я дізнавалась сьогодні про мамин кредит,вони,КФ,Почали наярювати. Дибілоїди
 
У меня кредитка 40кусков , уже начали знакомых трясти и вымогать у них деньги
 
Ого, оце новина.в мене з КФ особисті рахунки.після того як я дізнавалась сьогодні про мамин кредит,вони,КФ,Почали наярювати. Дибілоїди
Значит правда,что это их детище....
У меня кредитка 40кусков , уже начали знакомых трясти и вымогать у них деньги
Да,многовато....я с кредитки в 8000,заплатила 24000 и это когда война на полную шла,они пропали в городе,а потом через год объявились....из за них и влезла в эти МФО проклятые)))
 
Шок,реально
Читаючи форум,розумію скільки я грошей ,,проспала".аж тіпає від злості. Мамин кредит виплачую 5років по700грн.брала 8000грн. Хіба ти рахуєш ,коли біда з дитиною,йдеш на все. А потім маєш дві проблеми. В той час мені не давали.бо був суд з Приват
 
Шок,реально
Читаючи форум,розумію скільки я грошей ,,проспала".аж тіпає від злості. Мамин кредит виплачую 5років по700грн.брала 8000грн. Хіба ти рахуєш ,коли біда з дитиною,йдеш на все. А потім маєш дві проблеми. В той час мені не давали.бо був суд з Приват
Да уж, очень поздно мы думать начали...
 
images_5368.jpg
 
Надин, мало того ,что закрыла,поехала справку взяла ...и что вы думаете,прошел год,звонит налоговая на работу....явитесь...пришла,оказывается я должна заплатить 3500 налогу,за то что в Форварде было небольшое "спрощення боргу",которое ложится после закрытия на должника . ..я вообще неделю отойти не могла. ..вот тебе и спрощення ...с ума можно сойти в нашей стране. ..
 
Да, питалися (я тіпа була мама,коли дізнавалася про мамин кредит)де живемо ,бо в них є інформація про зміну адреси ,звідки??? Мій КФ,???бо мама там контактна особа
Не поняла ,що це за спрощення боргу? Перший раз таке чую
Я зараз маю відлучити сягає,чоловіка підстрижу, а від Вас прошу відповідь прочитати
 
Останнє редагування:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу