• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Банк форвард

  • Автор теми PAIIIOK
  • Дата початку
  • Відповіді 51
  • Перегляди 3K
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Я також маю справи з форвард банком, прострочка 3місяця, дзвонять не тільки до мене і до контактних осіб, знайшли сусідів і їм дзвонять і надсилають смс з номером мого договору, сумою боргу, кажуть що вони поручителі по кредиту, вимагають щоб заплатили за мене, подавала скарги на гарячій лінії національного банку, і не одну, терор не припиняється... Сьогодні вже рекомендованим листом відправила скарги в національній банк і форвард банк, з скіншотами з свого телефону, де є прямі погрози мені і моїм дітям, і також з письмовими поясненнями сусідів, що до них дзвонять і вимагають, щоб вони за мене заплатили кредит,. І у випадку, якщо протиправні дії не припиняється, буду звертатися до поліції,.
Вже майже всі банки ведуть себе по схемі мфо.Особливо форвард,альфа,ідея та пумб.І це все пр оходить безнаказанно.
 
Вже майже всі банки ведуть себе по схемі мфо.Особливо форвард,альфа,ідея та пумб.І це все пр оходить безнаказанно.
Согласна с вами,альфа так себя вел,достал коллегу по работе.Я номер не давала,нарыли и доставали. Сейчас незнаю,не работаю там и не общаюсь с ней.
 
Вже майже всі банки ведуть себе по схемі мфо.Особливо форвард,альфа,ідея та пумб.І це все пр оходить безнаказанно.
Форвард банк, це взагалі неадеквати, я з ними спілкуватися по телефону, вони все рівно дзвонили до сусідів, і таку єресь несли, що слів не має, змінювали через комп'ютерну програму голос, і таке везли, про братву, прям 90роки повернулись, але сусіди продовжуючи з ними спілкуватися, і передавати мені інформацію про борг і тому подібне, а от з ІДЕЯ БАНКОМ, не спілкувалися жодного разу за 2,5місяців,даже не знаю кому дзвонять, крім контактних осіб, і присилають смс страшилки. В Ідеї банку в мене 3 кредити і карточка, все'на прострочки......даже не знаю що від них очікувати,....
 
Щойно приходив мужик зі служби безпеки банку Форвард:
- Представтесь, будь ласка
- Ярослав Павлович
- Документи
Показав
- Чому Ви мене знімаєте?
- Це приватна власність, я в себе вдома. Що треба?
- Хотів взнати чи Ви збираєтесь платити кредит?
- Буду платити коли будуть гроші. Ще є якісь питання?
- Ні, не має. До побачення!
Дав лист "Вимога про належне виконання клієнтом зобов'язань за кредитним договором"
Не плачу вже 4 місяці
 
Как по мне так кто самий мутний банк.взял 15 тисяч год плачю по 1.200 и все равно должен 15000.кто что может подсказать про него
шо идея, шо форвард, черти дырявые))))) тоже платил по 1100 и на месте, теперь уже год не плачу, пошли нах*р!
Форвард банк, це взагалі неадеквати, я з ними спілкуватися по телефону, вони все рівно дзвонили до сусідів, і таку єресь несли, що слів не має, змінювали через комп'ютерну програму голос, і таке везли, про братву, прям 90роки повернулись, але сусіди продовжуючи з ними спілкуватися, і передавати мені інформацію про борг і тому подібне, а от з ІДЕЯ БАНКОМ, не спілкувалися жодного разу за 2,5місяців,даже не знаю кому дзвонять, крім контактних осіб, і присилають смс страшилки. В Ідеї банку в мене 3 кредити і карточка, все'на прострочки......даже не знаю що від них очікувати,....
год не платим идея банку, пока ничего... звонили и близким и еще кому то не помню, и коллекторами угрожали но пока без проиществий!
 
Ну з Форвардом у нас відносини "особливі" і надалі планую всі запити тільки через Нацбанк відправляти.
А Нацбанк їх дуже "полюбляє "!!!
а можно в личку подробнее, а то они у меня тоже есть, но я ещё до них не добралась
 
Щойно приходив мужик зі служби безпеки банку Форвард:
- Представтесь, будь ласка
- Ярослав Павлович
- Документи
Показав
- Чому Ви мене знімаєте?
- Це приватна власність, я в себе вдома. Що треба?
- Хотів взнати чи Ви збираєтесь платити кредит?
- Буду платити коли будуть гроші. Ще є якісь питання?
- Ні, не має. До побачення!
Дав лист "Вимога про належне виконання клієнтом зобов'язань за кредитним договором"
Не плачу вже 4 місяці
А видео будет?:)
 
шо идея, шо форвард, черти дырявые))))) тоже платил по 1100 и на месте, теперь уже год не плачу, пошли нах*р!

год не платим идея банку, пока ничего... звонили и близким и еще кому то не помню, и коллекторами угрожали но пока без проиществий!
Скажіть приїхали по місцю прописки? А то смс прийшла щоб я чекала співробітника служби безпеки банку по приписці. Ну і, контактній особі, прийшла смс, щоб вона знайшла мене, і примусила заплатити кредит, так як я з ними не виходжу на зв'язок.
Щойно приходив мужик зі служби безпеки банку Форвард:
- Представтесь, будь ласка
- Ярослав Павлович
- Документи
Показав
- Чому Ви мене знімаєте?
- Це приватна власність, я в себе вдома. Що треба?
- Хотів взнати чи Ви збираєтесь платити кредит?
- Буду платити коли будуть гроші. Ще є якісь питання?
- Ні, не має. До побачення!
Дав лист "Вимога про належне виконання клієнтом зобов'язань за кредитним договором"
Не плачу вже 4 місяці
Огоо, вже форвард шастає по домах, в мене не має їх відділення в місті
 
В нас у Львові, по-моєму 2 відділення Форварду.
Мужичок не молодий, років 55
Абсолютно безпорадний..
Так, прийшов по місцю прописки
 
В нас у Львові, по-моєму 2 відділення Форварду.
Мужичок не молодий, років 55
Абсолютно безпорадний..
Так, прийшов по місцю прописки
В мене 3 місяця прострочка, ну поводять себе гірше мфо, терор по телефону, не мені, а сусідам
 
В мене 3 місяця прострочка, ну поводять себе гірше мфо, терор по телефону, не мені, а сусідам
А я не відповідаю на телефонні дзвінки взагалі, тому їм прийшлось прийти до мене в гості)))
 
А я не відповідаю на телефонні дзвінки взагалі, тому їм прийшлось прийти до мене в гості)))
Я так зрозуміла, вони приїхали також до ваших батьків
Я так зрозуміла, вони приїхали також до ваших батьків
Це я про ідею банк
Post automatically merged:

Скажіть в кого як справи з форвард банком.? В мене прострочка більше 6місяців, по готівковому кредиту і картці кредитній.По телефону не спілкуюся з ними, так як багато мфо і ще є банки, платити не має чим, та після їхній дій, і не хочеться їм платити, тільки через суд. АЛЕ сьогодні форвард перевершив всі мої мфо,дзвонили сусідам, і колишньому голові сільської ради, сказали що мене розшукую слідчий з Києва, за ст. 190,що мені загрожує тюрма 5років,і тому подібне, і залишив номер телефону0930092891, щоб я перетелефонувала йому, звичайно це виявився колектор, а не слідчий, так що завтра йду писати заяву в поліцію, можливо трішки притихнуть
 
Останнє редагування:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу