• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Бистро займ хоче грошей, погрожує судом

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 4
  • Перегляди 492

Iren7777

Форумчанин
Реєстрація
11 Лис 2021
Дописи
501
Реакції
151
Бали
913
UAH
4.04
Ваш пол
Женский
Iren7777 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня вчора отримала смс на вайбер від бистро займ що я ігнорую всі пропозиції закрити кредит на лояльних умовах тому було прийнято рішення про підготовку документів для суду та у висновку висновку вуиконавчої служби задля арешту всіх рахунків і так далі... що на момент отримання мною повідомлення мій договір на стадії підготовки документів до суду. Період підготовки документів триває від 7 днів, але вони пропонують закрити за тіло або розбити на 2 платежі. Сума в убкі вже 60000 при тілові 2700. Що можна чекати
 
Доброго дня вчора отримала смс на вайбер від бистро займ що я ігнорую всі пропозиції закрити кредит на лояльних умовах тому було прийнято рішення про підготовку документів для суду та у висновку висновку вуиконавчої служби задля арешту всіх рахунків і так далі... що на момент отримання мною повідомлення мій договір на стадії підготовки документів до суду. Період підготовки документів триває від 7 днів, але вони пропонують закрити за тіло або розбити на 2 платежі. Сума в убкі вже 60000 при тілові 2700. Що можна чекати
кредит у Вас відколи?? якщо пропонують тіло та є можливість то все ж краще закрити
 
з 21 року. хочу спитатися чи можна розбити на 3-4 платежи
 
з 21 року. хочу спитатися чи можна розбити на 3-4 платежи
якщо вони пропонують самі розбити на 2 платежі, то якщо ви до них звернетесь, вони майже гарантовано погодяться і на 3-4 платежі. Бистрозайм в цьому плані не взагалі упороті і йдуть на зустріч
 
Назад
Угорі Унизу