• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник BitLoxCapital

Вони сидять на форумі , представник кредит 7 мені писав особисто що краще б не на форумі сиділа а кредит оплатила . Там жінка питала чи дають заплатити за тіло на що я відповіла що так і скинула скрін з пропозицією попередньо замазавши свої данні і через годину він мені написав на вайбер , я була в шоці .
Тож думаю що не лише представники кредит 7 сидять тут на форумі а багато хто з інших мфо .
Має бути не тільки пропозиція, але й додаткова угода або гарантійний лист про закриття заборгованості за суму яку пропонують.
 

Вкладення

  • Screenshot_20240229_124613.jpg
    Screenshot_20240229_124613.jpg
    97.7 Кб · Перегляди: 73
Вони сидять на форумі , представник кредит 7 мені писав особисто що краще б не на форумі сиділа а кредит оплатила . Там жінка питала чи дають заплатити за тіло на що я відповіла що так і скинула скрін з пропозицією попередньо замазавши свої данні і через годину він мені написав на вайбер , я була в шоці .
Тож думаю що не лише представники кредит 7 сидять тут на форумі а багато хто з інших мфо .
Пару месяцев назад был взлом форума, как вы думаете кто взломал? Кто то из представителей самых отмороженных МФО, возможно и биткапитал
 
Доброго вечора.
Мабуть місяць тому писала на форумі, про протермінування в цій компанії.
Протермінування було з початку грудня. І ось з 350 вони мені нарахували 3500🫣
Дзвонили рідними, знайомим розказували про борг і яку суму я їм винна. Розсилали смс всім моїм контактним особам, про те що вони мене розшукують
Написала їм по факту, що готова закрити за тіло, домовились за 400
Надали гарантійний лист, і після оплати довідку про закриття. Видихнула з таким полегшенням. Зрозуміла що окрім дзвінків і смс спаму вони більше нічого не можуть
 
Назад
Угорі Унизу