• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Бізнес позика. Чи є можливість закрити за тіло або зменшити відсоток

Ви Мали з ними справку на практиці?
є знайомі, які мали
ще раз - ті відсотки що вони нараховують поза строком кредитування, неправомірні
але проблема в тому, що поза строком вони як правило не нараховують, тому і зрізати це проблематично
як приклад того що я правий
Аналіз розрахунку заборгованості свідчить про те, що заборгованість за відсотками нараховувалася поза межами строку дії договору.

Разом з тим, право кредитодавця нараховувати передбачені договором проценти за користування кредитом, припиняється після спливу визначеного договором строку кредитування чи у разі пред`явлення до позичальника вимоги згідно із ч. 2 ст. 1050 ЦК. В охоронних правовідносинах права та інтереси позивача забезпечені нормою ч.2 ст.625 ЦК, яка регламентує наслідки прострочення виконання грошового зобов`язання.

Аналогічні висновки викладені Верховним Судом у постанові від 28 березня 2018 року по справі № 444/9519/12.

Тобто, право Товариства з обмеженою відповідальністю "БІЗНЕС ПОЗИКА" нараховувати відсотки за користування кредитом припинилося зі спливом строку дії договору 16.02.2022 року, а тому, починаючи із зазначеної дати, нарахування процентів за користування кредитом не відповідає вимогам закону.​
 
Останнє редагування:
закрыла за тело, но не было пролонгаций и полная снежинка более чем полгода. предложили за тело . оплатила , долг закрыла !
 
У мене бізнес позика з 2021р. Тіло було 32000 грн. Пару разів заплатила тіло залишилось 28300 грн. В 2022р. Було виконавче, але і за війни нічого не блокували а просто висіло в дії(58600грн.) в 2023р.заблокували рахунки, звернулась до юриста з форуму до Тараса, виконавче знесли, гроші за правову допомогу бізнес позика повернула. Перед новим роком запропонували закрити до суду за 32700грн. Закрила. За весь час тільки два рази пропонували закрити за 38000тис.
 
закрыла за тело, но не было пролонгаций и полная снежинка более чем полгода. предложили за тело . оплатила , долг закрыла !
Як вони впринципі ведуть себе при просточці? Дзвінки рідним? Передача колекторам?
Як вони впринципі ведуть себе при просточці? Дзвінки рідним? Передача колекторам?
Я сплатив 4 з 10 платежів
Зараз протермінування 5ий день...
Тіло невелике
 
Останнє редагування:
Як вони впринципі ведуть себе при просточці? Дзвінки рідним? Передача колекторам?

Я сплатив 4 з 10 платежів
Зараз протермінування 5ий день...
Тіло невелике
При прострочці дзвонять лише вам і тим, хто вказаний як контактна особа. Колекторам не продають, можуть просто дати комусь на прозвон. Потім ідуть в суд.
 
При прострочці дзвонять лише вам і тим, хто вказаний як контактна особа. Колекторам не продають, можуть просто дати комусь на прозвон. Потім ідуть в суд.
В суд думаю поки не подадуть... Загальна сума 6500 боргу... І ще термін кредитування не вийшов
 
В суд думаю поки не подадуть... Загальна сума 6500 боргу... І ще термін кредитування не вийшов
Поки ні звісно) але з часом нарахують всі свої забаганки і подадуть. У всіх по різному. В когось через 4 місяця, в когось через рік.
 
Поки ні звісно) але з часом нарахують всі свої забаганки і подадуть. У всіх по різному. В когось через 4 місяця, в когось через рік.
В мене ще 6 платежів по 1250 грн... Тіло залишок 5500... Можна впринципі і закрити вчасно

Але дзвонять і у вайбер пишуть як одержимі якісь 😂
Ніби там вже 100к борг
 
В мене ще 6 платежів по 1250 грн... Тіло залишок 5500... Можна впринципі і закрити вчасно

Але дзвонять і у вайбер пишуть як одержимі якісь 😂
Ніби там вже 100к борг
Они работают одинаково при любой сумме долга. Да и чем меньше сумма, тем проще её выбить. 100к не у каждого в ближайшей перспективе на руках будет, а 1000 это более реально.
 
В мене ще 6 платежів по 1250 грн... Тіло залишок 5500... Можна впринципі і закрити вчасно

Але дзвонять і у вайбер пишуть як одержимі якісь 😂
Ніби там вже 100к борг
Не реагируйте мне уже почти 2 недели только роботом звонят
 
Не реагируйте мне уже почти 2 недели только роботом звонят
Мені сьогодні у вайбер написали... Мол оплатіть бо передамо дані і УБКІ і погіршиться кредитний рейтинг... Куди вже нижче 😂😂😂
 
Мені сьогодні у вайбер написали... Мол оплатіть бо передамо дані і УБКІ і погіршиться кредитний рейтинг... Куди вже нижче 😂😂😂
У меня 200 с чем то рейтинг вроде маленький, а у вас сколько?
 
за тіло закрити можливо. мені тіло пропонували через 8 місяців після того як перестав платити. тоді не було можливості закрити. зараз запропонували тіло + 5к зверху, закрив
 
за тіло закрити можливо. мені тіло пропонували через 8 місяців після того як перестав платити. тоді не було можливості закрити. зараз запропонували тіло + 5к зверху, закрив
Мои поздравления
 
Назад
Угорі Унизу