• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Блокування рахунків мобілізованому

Roman270888

Форумчанин
Реєстрація
21 Бер 2020
Дописи
120
Реакції
36
Бали
3,625
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Roman270888 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня чи вечора. Мене мобілізували і тепер задумався. Всі рахунки заблоковані, як я отримаю зарплату і скільки можуть знімати. Вже 8 виконавчих проваджень. Хто може підкажіть будь ласка.
 
Готівкою в армії не платять, тому варто це оговорювати з бухгалтером частини.
Не впевнений, що зможуть робити перекази на рахунок іншої особи.
 
Всі рахунки заблоковані
а чого не розблокували?
з зарплати стягувати заборонено поки військовий стан. проте можуть списувати з рахунку, обходячи цю заборону - направляючи платіжну вимогу в банк по примусовому списанню
Вже 8 виконавчих проваджень.
знайти юриста і оскаржувати
або чекати поки все не виплатиться
Мене мобілізували
Стаття 34. Зупинення вчинення виконавчих дій

1. Виконавець зупиняє вчинення виконавчих дій у разі:

1) проходження боржником строкової військової служби, військової служби за призовом осіб офіцерського складу, військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, військової служби за призовом осіб із числа резервістів в особливий період, або якщо боржник проходить військову службу та виконує бойові завдання військової служби у бойовій обстановці чи в районі проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, якщо згідно з умовами служби проведення виконавчих дій неможливе чи на прохання стягувача, який проходить таку військову службу;
 
Останнє редагування:
Доброго дня чи вечора. Мене мобілізували і тепер задумався. Всі рахунки заблоковані, як я отримаю зарплату і скільки можуть знімати. Вже 8 виконавчих проваджень. Хто може підкажіть будь ласка.
Ты можешь сделать доверенность на жену или родителей чтобы не их карту приходила твоя зп, у нас тут уже такие случаи были
 
Заї*ісь зняли останні 42 грн я в ах*ї йди воюй з голою с...
 
Заї*ісь зняли останні 42 грн я в ах*ї йди воюй з голою с...
якби ви зробили хоча б щось із написаного вище - зв'язались з виконавцем і надали докази що являєтесь військовим, виконавчі дії було б зупинено і ніхто б нічого не списав. зробіть це поки зарплата не прийшла, бо спишуть все під нуль.
 
В когось є зразок заяви яку нада відправляти виконавцю. Просто немає коли з ними спорити
 
В когось є зразок заяви яку нада відправляти виконавцю. Просто немає коли з ними спорити
Напиши одному из адвокатов форума , объясни ситуацию, они помогут тебе решить проблему .
 
Назад
Угорі Унизу