• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Miloan Борг в Мілоан

Inneska_smail

Читач
Реєстрація
24 Січ 2022
Дописи
4
Реакції
0
Бали
846
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Inneska_smail не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня всім. В мене така склалася ситуація надіюсь що тут мені допоможуть хотя би порадою) Маю борг в компанії Мілоан. Підключена реструктуризація. Зараз склалася ситуація що немаю змоги внести платіж. Прострочка 43 дні. Готують справу передати до суду.
Хтось з цим стикався? Вони дійсно можуть подати до суду? Дайте пораду бо вже з розуму схожу😔
 
Доброго дня всім. В мене така склалася ситуація надіюсь що тут мені допоможуть хотя би порадою) Маю борг в компанії Мілоан. Підключена реструктуризація. Зараз склалася ситуація що немаю змоги внести платіж. Прострочка 43 дні. Готують справу передати до суду.
Хтось з цим стикався? Вони дійсно можуть подати до суду? Дайте пораду бо вже з розуму схожу😔
Доброго дня , готувати справді до суду будуть ще дуже довго так як це проста лякалка ! У мене в них просрочка 83 дні вже і прийшла пропозиція закрити за тіло + 1000 ! Наскільки я знаю це остання пропозиція від них буде , потім скоріше за все продають , або ж бігають в суд ! Але то не скоро , тож запасайтесь терпінням і ігноруйте до в гідних пропозицій .
 
Доброго дня всім. В мене така склалася ситуація надіюсь що тут мені допоможуть хотя би порадою) Маю борг в компанії Мілоан. Підключена реструктуризація. Зараз склалася ситуація що немаю змоги внести платіж. Прострочка 43 дні. Готують справу передати до суду.
Хтось з цим стикався? Вони дійсно можуть подати до суду? Дайте пораду бо вже з розуму схожу😔
Вже два роки як чую від них,що до суду збираються. Ніяк не дійдуть)
Забудьте про реструктуризацію,то гроші в нікуди. Так,будуть дзвонити, багато дзвонити. Але з часом будуть пропонувати закрити за тіло.
 
Доброго дня всім. В мене така склалася ситуація надіюсь що тут мені допоможуть хотя би порадою) Маю борг в компанії Мілоан. Підключена реструктуризація. Зараз склалася ситуація що немаю змоги внести платіж. Прострочка 43 дні. Готують справу передати до суду.
Хтось з цим стикався? Вони дійсно можуть подати до суду? Дайте пораду бо вже з розуму схожу😔
Гроші з реструктуризації підуть в нікуди. Жаль.
Але що ж тепер... Чекайте пропозиції на нормальну суму. І не ведіться на нову реструктуризацію.
 
Доброго дня , готувати справді до суду будуть ще дуже довго так як це проста лякалка ! У мене в них просрочка 83 дні вже і прийшла пропозиція закрити за тіло + 1000 ! Наскільки я знаю це остання пропозиція від них буде , потім скоріше за все продають , або ж бігають в суд ! Але то не скоро , тож запасайтесь терпінням і ігноруйте до в гідних пропозицій .
Раніше в мене була просрочка 200 днів но про суд і виконавче провадження навіть не говорили. Сьогодні прийшло повідомлення що справа до суду готова сума заборгованості + судовий збір. Повідомлення не зберегла😔
 
Раніше в мене була просрочка 200 днів но про суд і виконавче провадження навіть не говорили. Сьогодні прийшло повідомлення що справа до суду готова сума заборгованості + судовий збір. Повідомлення не зберегла😔
Там часом юрист не Панченко?
Раніше в мене була просрочка 200 днів но про суд і виконавче провадження навіть не говорили. Сьогодні прийшло повідомлення що справа до суду готова сума заборгованості + судовий збір. Повідомлення не зберегла😔
Час від часу перевіряйте себе на Судовій владі. Якщо раптом знайдете себе (не дай Боже), то звертайтеся до форумних юристів.
 
Доброго дня , готувати справді до суду будуть ще дуже довго так як це проста лякалка ! У мене в них просрочка 83 дні вже і прийшла пропозиція закрити за тіло + 1000 ! Наскільки я знаю це остання пропозиція від них буде , потім скоріше за все продають , або ж бігають в суд ! Але то не скоро , тож запасайтесь терпінням і ігноруйте до в гідних пропозицій .
У вас також по реструктуризації така прострочка?
 
У вас також по реструктуризації така прострочка?
Ні я їм ні гривні не заплатив , не бачу сенсу викидати гроші в нікуди ! Реструктуризація це такий процесс коли по договору ваше тіло і відсотки перетворюються в нове тіло , тому всім хто це читає не вздумайте погоджуватись на пронлохації та реструктуризація ! В такому випадку ви самі продовжуєте свої правовідносини з МФО які як кліщ смокче ваші фінанси , а якщо ще й реструктуризацію оформити то взагалі визнаєте що те що вони вам нарахували це цілком законно і тоді вже навіть при наявності договору на 30 днів оспорити відсотки в суді не буде шансів !
 
Назад
Угорі Унизу