• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Борг в Онлайн фінанс

JohnathanWick

Читач
Реєстрація
3 Чер 2023
Дописи
4
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
JohnathanWick не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Привіт. Брав в 2020 році 6к грн в Манівео . Потім вони продали таліону , а таліон продав пізніше онлайн фінансу.
Хто знає , як с ними можна зконтачити? І чи можна в них за тіло закрити повністью борг .
Дякую!
 
Привіт. Брав в 2020 році 6к грн в Манівео . Потім вони продали таліону , а таліон продав пізніше онлайн фінансу.
Хто знає , як с ними можна зконтачити? І чи можна в них за тіло закрити повністью борг .
Дякую!
Если они не контачат с вами, то может и не стоит законтачивать самому))
 
Привіт. Брав в 2020 році 6к грн в Манівео . Потім вони продали таліону , а таліон продав пізніше онлайн фінансу.
Хто знає , як с ними можна зконтачити? І чи можна в них за тіло закрити повністью борг .
Дякую!
Сконтачить, если очень надо, можно и лучше по электронке
[email protected]
[email protected]
Писать сразу на два адреса. Отвечают обычно с первого. Могут позвонить вместо того, чтоб ответить по электронке. Но лучше трубку не брать. Если брать, то осторожно послушать о чем пойдет разговор. При переходе на психобеседу, сразу положить трубку, сказав, что вы
написали на электронную почту.
За тело соглашаются, но не сразу с первых переписок. Нудные. Надо стоять на своем.
 
Привіт. Брав в 2020 році 6к грн в Манівео . Потім вони продали таліону , а таліон продав пізніше онлайн фінансу.
Хто знає , як с ними можна зконтачити? І чи можна в них за тіло закрити повністью борг .
Дякую!
Добрий ранок. В понеділок дзвонили з Онлайн фінанс, запропонували закрити за тіло кредита. Це в перший раз така пропозиція. З ними в мене була довга і не дуже приємна історія ( і для них також)… Було виконавче провадження, здається на 80000 грн, яке було успішно закрите через суд (дякую Тарасу, звертайтеся, якщо кому потрібно. З ним було все зрозуміло і не страшно:)) Враховуючи, що це мій останній кредит, то буду закривати. Вони надіслали гарантійний лист, сплата до кінця липня. Як тільки питання з ними буде вирішене, то я обов’язково поділюсь досвідом.
 
Назад
Угорі Унизу