• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Боргова яма. Маю 16 мікрокредитів

Євочка

Форумчанин
Реєстрація
12 Вер 2023
Дописи
463
Реакції
359
Бали
293
UAH
28.45
Ваш пол
Женский
Євочка не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Я вже просто в відчаї… я попала в боргову яму . Порадьте що мені робити ? Маю кредит в ПУМБ, Ощадбанк 2 кредити , банк Сенс 2 кредити і 15 мікрозаймів від 5000 до 30000 тисяч
Що робити в такій ситуації?
 
Я вже просто в відчаї… я попала в боргову яму . Порадьте що мені робити ? Маю кредит в ПУМБ, Ощадбанк 2 кредити , банк Сенс 2 кредити і 15 мікрозаймів від 5000 до 30000 тисяч
Що робити в такій ситуації?
Выдохнуть и читать форум. Главное новые кредиты не брать, а с этими рано или поздно разберётесь.
 
Вот прочитайте темы эти, не поленитесь: Щоденник - Почались прострочки по кредитам

Похожие проблемы, и там на все вопросы ответили и как дейстовать расписали.
Просто уже лень все снова писать одно и тоже)
Если после прочтений все же останутся вопросы, то задавайте.
 
Я вже просто в відчаї… я попала в боргову яму . Порадьте що мені робити ? Маю кредит в ПУМБ, Ощадбанк 2 кредити , банк Сенс 2 кредити і 15 мікрозаймів від 5000 до 30000 тисяч
Що робити в такій ситуації?
Не брать новые.
Работать и отдавать старые по возможности. Ну либо агрессивно отдавать, жертвуя собой. Здесь уже выбор каждого. Важно ещё разобраться с тем, благодаря чему Вы их набрались. Часто корень проблем прячется именно там, а долги - лишь следствие.
Я вже просто в відчаї… я попала в боргову яму . Порадьте що мені робити ? Маю кредит в ПУМБ, Ощадбанк 2 кредити , банк Сенс 2 кредити і 15 мікрозаймів від 5000 до 30000 тисяч
Що робити в такій ситуації?
Отчаяние со временем пройдёт. Можете почитать мои старые темы. Время прошло - все долги закрыты, жизнь нормальная.
 
Вот это несколько похуже...
???
Про 2 мікрозайма розповіла хлопцю сказав що поможе, але якщо я візьму ще хоч 1 мікррзайм сказав що розходимось , а я живу в нього в квартирі і піти мені нікуди .. ще і вагітна мабуть ..
я скоро попаду в дурку боюсь
 
Выдохнуть и читать форум. Главное новые кредиты не брать, а с этими рано или поздно разберётесь.
Я боюсь що будуть звонити родичам , а вони в мене дуже строгі і консервативні
Я не так боюсь колекторів як реакції родичів . Якби вони лише мені звонили то б просто змінила сімку і паспорт
 
Я боюсь що будуть звонити родичам , а вони в мене дуже строгі і консервативні
Я не так боюсь колекторів як реакції родичів . Якби вони лише мені звонили то б просто змінила сімку і паспорт
Есть такое мнение, что скоро коллекторы будут лишь изредка звонить заёмщику и вежливо напоминать, что пора оплатить кредит. Могут перестать дергать кого попало.
А що там з цими новими договорами?
А вы договора не читали?
Вопрос, наверное, риторический...
 
Я боюсь що будуть звонити родичам , а вони в мене дуже строгі і консервативні
Я не так боюсь колекторів як реакції родичів . Якби вони лише мені звонили то б просто змінила сімку і паспорт
Скажу вам честно, если у вас 16 МФО - то звонить БУДУТ 99.9%
Поэтому вам лучше им самой рассказать. Все через это прошли, но все живы остались. Сначала поругают может, но потом отойдут.
 
Есть такое мнение, что скоро коллекторы будут лишь изредка звонить заёмщику и вежливо напоминать, что пора оплатить кредит. Могут перестать дергать кого попало.
Ну да, будут типа в рамках закона действовать, но бегать в суды, все к этому идет потихоньку)
Все-таки с их поведением борются сейчас более-менее, тоже читал такое мнение
 
Есть такое мнение, что скоро коллекторы будут лишь изредка звонить заёмщику и вежливо напоминать, что пора оплатить кредит. Могут перестать дергать кого попало.
Це і наче добре,але ж і в суди почнуть ходити частіше...
Та він вже предметами в мене кидався і виганяв , і то лише коли про 2 кредити дізнався
Якщо плануєте бути далі разом,то краще розказати про всі
 
Перейзаймати я думаю немає сенсу .. та і мені вже відмовляють інші мфо
А зп в мене 15000 а загальний борг 60000
Це і наче добре,але ж і в суди почнуть ходити частіше...

Якщо плануєте бути далі разом,то краще розказати про всі
Як ви розповіли ? Яка була реакція?я дуже боюсь
 
Назад
Угорі Унизу