• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Бровари! Київ ст.Лісова

  • Автор теми Irinagh
  • Дата початку
  • Відповіді 26
  • Перегляди 2K
Irinagh, извени чуть не по теме, в Новусе на метро Левобережной видел перечень вакансий сегодня, жаль не обратил внимания, покатайся пол дня и найдешь, Удачи
 
Мені цікаво, хто вас так образив, що ви до кожного прохання ставитесь негативно? Чи це риса характеру, просто доказувати, що хто не прав?

Із задоволенням, фора , атб, вакансії нема. Говорять що там скорочення були.
нічого такого...образити нікого не хотів,але оцінювати потрібно все адекватно...хоча рамки у всіх різні.Якщо образив кого,вибачте.
 
Irinagh, извени чуть не по теме, в Новусе на метро Левобережной видел перечень вакансий сегодня, жаль не обратил внимания, покатайся пол дня и найдешь, Удачи
Ви мені дійсно дали хорошу пораду. Знайшла номер і перелік вакансій. Деякі навіть підходять по розташуванню
 
Ви мені дійсно дали хорошу пораду. Знайшла номер і перелік вакансій. Деякі навіть підходять по розташуванню
Не стесняйся звони на собеседования договаривайся, все просто спрашивай, говори свои сильные стороны, главное не переживай, там тоже люди работают
 
Допоможуть знайти роботу в Броварах, або на лісові. А то скоро помру???
Допоможуть? Чи допоможіть ?
Ви мені дійсно дали хорошу пораду. Знайшла номер і перелік вакансій. Деякі навіть підходять по розташуванню
В супермаркети вакансій куча
 
Назад
Угорі Унизу