• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Центр конфліктології і внесудового рішення

OlgaDolynka

Форумчанин
Реєстрація
17 Лют 2022
Дописи
13
Реакції
4
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
OlgaDolynka не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Хтось щось чув про Центр конфліктології і внесудового рішення??? Поговорила з чоловіком по телефону , позитивний такий , трубку не беріть ,нічого не говоріть ,а в кінці місяця 3000 грн заплатите так на протязі року будете платити і за рік зі мною розрахуєтесь. А от так за пів року Ви почуєте ,як я Вам допоміг ,вони почнуть пропозиції присилати.І так до року часу Ви заплатите замість 300000 тіла тільки тисяч 50000. От сиджу і думу думаю за які послуги ,я повинна йому платити
 
Хтось щось чув про Центр конфліктології і внесудового рішення??? Поговорила з чоловіком по телефону , позитивний такий , трубку не беріть ,нічого не говоріть ,а в кінці місяця 3000 грн заплатите так на протязі року будете платити і за рік зі мною розрахуєтесь. А от так за пів року Ви почуєте ,як я Вам допоміг ,вони почнуть пропозиції присилати.І так до року часу Ви заплатите замість 300000 тіла тільки тисяч 50000. От сиджу і думу думаю за які послуги ,я повинна йому платити
ага и при этом больше 30 к в пустоту? Правильно не говорите, не разговаривайте, через время будут сами предлагать тело.
 
Хтось щось чув про Центр конфліктології і внесудового рішення??? Поговорила з чоловіком по телефону , позитивний такий , трубку не беріть ,нічого не говоріть ,а в кінці місяця 3000 грн заплатите так на протязі року будете платити і за рік зі мною розрахуєтесь. А от так за пів року Ви почуєте ,як я Вам допоміг ,вони почнуть пропозиції присилати.І так до року часу Ви заплатите замість 300000 тіла тільки тисяч 50000. От сиджу і думу думаю за які послуги ,я повинна йому платити
Вам и без этих помогаторов через месяцев 3-4 начнут тело предлагать. Читайте форум, толку больше будет
 
Слышу слышу денег шелест - это л0х идёт на нерест....
 
Назад
Угорі Унизу