• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

центр правової допомоги у Львові на Пекарській. Можна вірити?

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Вы уже 15 тыс заплатили?
 
В договорі є чітко прописані строки виконання їх забовязань?

Що 4? Закрили?
Скільки у вас заборгованості в загальному?
Закрити ще 4 . 3 міс термін. Ну ось щось мене насторожує тому пост до юристів був адресований. Ви репутацію своїх конкурентів знаєте.
Скільки у вас в цих МФО тіла та відсотки???
Тіло загалом по 8 тис.а відсотків 110 тис здається.
 
Закрити ще 4 . 3 міс термін. Ну ось щось мене насторожує тому пост до юристів був адресований. Ви репутацію своїх конкурентів знаєте.
Вони вам хоть щось закрили??
За три місяці можна і самому закрити.
Маючи 15000
Закрити ще 4 . 3 міс термін. Ну ось щось мене насторожує тому пост до юристів був адресований. Ви репутацію своїх конкурентів знаєте.

Тіло загалом по 8 тис.а відсотків 110 тис здається.
То що за МФО та скільки років прострочка
 
Вони вам хоть щось закрили??
За три місяці можна і самому закрити.
Маючи 15000

То що за МФО та скільки років прострочка
Маючи?)))
Позичивши так маючи звісно!
Всі хто мав МФО . Рідко мають живі кошти.
А якщо чесно я вже 2 платила інвеструм а вони не закривали. Тому й звернулась до спеціаліста. Я вже у 3 й колекторській конторі за місяць.
 
Вони вам хоть щось закрили??
За три місяці можна і самому закрити.
Маючи 15000

То що за МФО та скільки років прострочка
Рік . Зекредит і каса. Ми лише тиждень працюєм
Зекредит правда вже " гастролює" по колекторам
вас обманули на 15000.
Щось моє серце чує що Ви праві?
 
Галига, у вас гарний термін просрочки(можна закрити за тіло).Ви на форумі з 17 числа,і прикро ,що за цей час не зрозуміли,що самі можете домовитись про закриття боргів на вигідних умовах.І ці гроші пішли б на закриття.
 
Ви 15000 викинули на вітер. Як досвідчений боржник , то скажу вам. МФО і без юристів пропонує акції за тіло кредиту. Пошліть нафік ту контору і скажіть, нехай людей не розводять на бабки
 
Галига, у вас гарний термін просрочки(можна закрити за тіло).Ви на форумі з 17 числа,і прикро ,що за цей час не зрозуміли,що самі можете домовитись про закриття боргів на вигідних умовах.І ці гроші пішли б на закриття.
Повірте я платила тіла ,а ті падали не закривали. Я ж не вперше з МФО))). Я зекредиту 20000 по "а-ля тілу" заплатила і ще 40000 винна?. І договір швендяє. Я спитала яка у тої фірми репутація . Я не можу сама закрити. Ну хоч стріляй. У цьому проблема!!!!!
 
Повірте я платила тіла ,а ті падали не закривали. Я ж не вперше з МФО))). Я зекредиту 20000 по "а-ля тілу" заплатила і ще 40000 винна?. І договір швендяє. Я спитала яка у тої фірми репутація . Я не можу сама закрити. Ну хоч стріляй. У цьому проблема!!!!!
В такому випадку має бути гарантійний лист
 
Повірте я платила тіла ,а ті падали не закривали. Я ж не вперше з МФО))). Я зекредиту 20000 по "а-ля тілу" заплатила і ще 40000 винна?. І договір швендяє. Я спитала яка у тої фірми репутація . Я не можу сама закрити. Ну хоч стріляй. У цьому проблема!!!!!
Для цього існує цей форум,щоб інші вчились на реальних історіях людей.
І закривати на умовах ,що вам нададуть документи,договори факторінгу ,гарантійки.А не закривати на основі телефонної розмови з невідомо з ким.
 
В такому випадку має бути гарантійний лист
Ха....був!!! Це просто жoпa!!!
Видно моя мама десь щось гавкнула?. Я уже в 3 з МФО . Повірте я теж за тіла закривала. А тут якби позначку на договорі позначили. Я лише тому до юриста пішла. Та у мене всіх тіл по 4 кредитах тис на 20 небільше. Що я б була дурою ще комусь платити . А тут ну курча ніяк
 
Один з шановних юристів написав вам свій номер, зателефонувати не хочете та поцікавитись?Тут не усі юристи.Є кухари,сантехніки і тд,які тут знайшли спасіння,як сподіваюсь і ви знайдете згодом ?
Ось наприклад Гато то любитель самоучка,який мріє 3000 за консультації брати ?
Який такий любитель?
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу