• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Через скільки часу Таліон продає займи іншим колекторам

Вовк-Війто

Форумчанин
Реєстрація
10 Тра 2021
Дописи
136
Реакції
74
Бали
1,825
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Вовк-Війто не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня!
Скажіть як у кого було з Таліоном,скільки часу вони тримають займи в себе,перед тим як перепродати іншим колекторам.
 
Доброго дня!
Скажіть як у кого було з Таліоном,скільки часу вони тримають займи в себе,перед тим як перепродати іншим колекторам.
Ніхто точно не знає цього.
У всіх по-різному. Раніше і написи самі робили і з позовами до суду ходили.
В інших ( як в мене наприклад ) перепродавали. В мене останні були єапб, потім хз де той "борг" опинився.
 
Ніхто точно не знає цього.
У всіх по-різному. Раніше і написи самі робили і з позовами до суду ходили.
В інших ( як в мене наприклад ) перепродавали. В мене останні були єапб, потім хз де той "борг" опинився.
Вчера дивився убкі) знову манівео у мене, за них навіть згадки нема... Ще років через п'ять , мабуть, всі пощезнуть)
 
Навіщо вам ця інформація? Ну реально. Чи не пофіг яким кахлехтарам належить ваш борг... Чим ви собі голову забиваєте і навіщо - не зрозуміло(((
 
Ніхто точно не знає цього.
У всіх по-різному. Раніше і написи самі робили і з позовами до суду ходили.
В інших ( як в мене наприклад ) перепродавали. В мене останні були єапб, потім хз де той "борг" опинився.
Мне вот пишут ваше дело будет передано в агенцию финансового контроля
 
Та задолбали фигню всякую пишут уже полтора года от них трубок не беру
Оооооо, об этом они писали на днях. Мол, должники неправильно поступают, что трубку не берут. Жаловались)))
 
Оооооо, об этом они писали на днях. Мол, должники неправильно поступают, что трубку не берут. Жаловались)))
Слушать их словесный понос не хочется как то
 
Мне вот пишут ваше дело будет передано в агенцию финансового контроля
І що ?

1685439282866.png


На дату подивіться ... вже по амністії вийшов недавно

Головне що справу пЕЕдали... грамотєї йохані.
 
І мені вчора пришла така смс-ка про фін. Агенцію і сьогодні почали звонити по 3тім особам
 
Назад
Угорі Унизу