• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Черкаси! Пропоную ЗУСТРІТИСЬ!!!

  • Автор теми anapol
  • Дата початку
  • Відповіді 40
  • Перегляди 3K
Я не колектор
чим вам доказать?
я побачила що Днепр збирається ось думаю чому б і у нас в Черкасах не зібраться та проговорить про ту ситуацію в яку ми потрапили, у мене просрочки в еврогроші, бистрозайм, алекс кредит, гроші всім, і ще декілька мфо, дістають дзвінками як мені так на роботу і рідним, з квітня була в диприсняке полном вже думала з собою щось зробити, на нервах в травні перенесла два мікроінсульта, про те що я боржник соромно говорить з тими у кого нема боргів от і подумала що можна зустрітись з тим хто тебе зрозумію, чисто з психологічної точки зору скажу що легше стає коли ти свою ситуацію не описуєш а проговорюєш, я рада що натрапила на цей форум, але жалкую що так пізно, завдяки йому заспокоїлась, стала трезво дивитись на речі, почала діяти, пишу листи в нацкомфін, консультуюсь з юристами, живу страху та переживаннях, ще від своїх контактних осіб невдобно чути про те як їх через мене достають.. а ви кажите колектор...
А когда Днепр собирается ? ?, я пропустила
 
И как вы с ними решили вопрос?
Никак вчера послала нах*р она мне начала угрожать , говорила что мне капец нооо ничего она не делала ? д*pa тупая но все еще в переди .
Мне интересно по поводу Манивео, 27 дне просрочки некоторым звонят а сто далее будет не знаю , если знаете разкажите вы по поводу Маников.
 
Никак вчера послала нах*р она мне начала угрожать , говорила что мне капец нооо ничего она не делала ? д*pa тупая но все еще в переди .
Мне интересно по поводу Манивео, 27 дне просрочки некоторым звонят а сто далее будет не знаю , если знаете разкажите вы по поводу Маников.

Мне сегодня манивео звонили сказала оплатить до 12 ночи. Естественно что платить нечем, не знаю что они мне завтра с самого утра запоют. У вас много МФО? Вы в Черкассах живете?
 
Мне сегодня манивео звонили сказала оплатить до 12 ночи. Естественно что платить нечем, не знаю что они мне завтра с самого утра запоют. У вас много МФО? Вы в Черкассах живете?
Да с Черкасс завтра могут не звонить выходной все же .
8 штук?
 
Да с Черкасс завтра могут не звонить выходной все же .
8 штук?


Я тоже с Черкасс. У них нет выходных, и звонят они всегда. И в субботу и в воскресенье. Так и карантин у всех, а они работают, хотя они не магазины и не аптеки.
Да с Черкасс завтра могут не звонить выходной все же .
8 штук?

Вы в каком районе живете?
 
Я тоже с Черкасс. У них нет выходных, и звонят они всегда. И в субботу и в воскресенье. Так и карантин у всех, а они работают, хотя они не магазины и не аптеки.


Вы в каком районе живете?
Жд вокзал
Ко мне по выходным ниразу не звонили , какая у вас просрочка ?
 
Жд вокзал

Ко мне по выходным ниразу не звонили , какая у вас просрочка ?

Просрочки пошли дней 10 назад. Я на Казбете живу.
Просрочки пошли дней 10 назад. Я на Казбете живу.


Сегодня уже звонили манивео, кредит касса, укрпозыка и кредит касса.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу