• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи безпечно брати позику в приватного кредитора?

Uprising, дают. Знаю двух.
Я с ними общаюсь довольно тесно. Не по работе. Просто по дружбе, так сказать.
Могут дать без залога. Но всегда есть свои НО!.
в этом вся суть
Оформляется договор у нотариуса. Но по сути это чистая формальность и не более того
не совсем формальность, т.к. могут с ним пойти в суд
 
Возможно. Насчёт этого не в курсе. Но суть в том, что этот договор чисто формальность. Практически дословно
в этом вся суть

не совсем формальность, т.к. могут с ним пойти в суд
Эээххх... Частный кредитор в суд не пойдет с большой долей вероятности. А вот эта бумажка сыграет важную роль.
 
Колись і в мене була думка взяти кредит в ЧК, але повезло, не взяла. Тоді я багато читала відгуків про ЧК. Як забрали квартиру за кредит, машину, одні взагалі не дали грошей, був якись лівий нотаріус, папери заповнили, а грошей не дали взагалі. Різні там афери описували.
 
Коротше в один момент гроші стали потрібні не так терміново😅 Всім дякую, привели до тями .
 
Uprising, дают. Знаю двух.
Я с ними общаюсь довольно тесно. Не по работе. Просто по дружбе, так сказать.
Могут дать без залога. Но всегда есть свои НО!.
Оформляется договор у нотариуса. Но по сути это чистая формальность и не более того
Це інше ,бо ти їх знаєш і спілкуєшся з ними ,а то зовсім ,людина шукає проблем ще більших ,правильно сказав - чекаємо через пів року на форумі з кучею запитань ,і головне буде - а що робити
 
Це інше ,бо ти їх знаєш і спілкуєшся з ними ,а то зовсім ,людина шукає проблем ще більших ,правильно сказав - чекаємо через пів року на форумі з кучею запитань ,і головне буде - а що робити
Так я и говорю, что с ними нельзя связываться!!!!
 
Так склалося, що терміново потрібна сума грошей. Звертатись в банки і МФО - не варіант, з того вилізли раз і назавжди. Шукала варіант щоб можна позичити і виплачувати рівними частинами кожного місяця. І така пропозиція від приватного кредитора. На скільки це безпечно і чи не буде потім якихось наслідків? Прошу без критики, а толкову відповідь. На жаль обставини такі, що іншого варіанту немає, як позичити (Переглянути вкладення 137642Переглянути вкладення 137643Переглянути вкладення 137644Переглянути вкладення 137645Переглянути вкладення 137646Переглянути вкладення 137647Переглянути вкладення 137648Переглянути вкладення 137649
Лучше взять в банке, чем у частного кредитора. Частный кредитор - это хуже банка и хуже МФО...
Так склалося, що терміново потрібна сума грошей. Звертатись в банки і МФО - не варіант, з того вилізли раз і назавжди. Шукала варіант щоб можна позичити і виплачувати рівними частинами кожного місяця. І така пропозиція від приватного кредитора. На скільки це безпечно і чи не буде потім якихось наслідків? Прошу без критики, а толкову відповідь. На жаль обставини такі, що іншого варіанту немає, як позичити (Переглянути вкладення 137642Переглянути вкладення 137643Переглянути вкладення 137644Переглянути вкладення 137645Переглянути вкладення 137646Переглянути вкладення 137647Переглянути вкладення 137648Переглянути вкладення 137649
А ещё лучше иметь друзей, и помогать друг другу в трудные минуты :) Я этим пользуюсь после закрытия банков, мфо.
 
Так склалося, що терміново потрібна сума грошей. Звертатись в банки і МФО - не варіант, з того вилізли раз і назавжди. Шукала варіант щоб можна позичити і виплачувати рівними частинами кожного місяця. І така пропозиція від приватного кредитора. На скільки це безпечно і чи не буде потім якихось наслідків? Прошу без критики, а толкову відповідь. На жаль обставини такі, що іншого варіанту немає, як позичити (Переглянути вкладення 137642Переглянути вкладення 137643Переглянути вкладення 137644Переглянути вкладення 137645Переглянути вкладення 137646Переглянути вкладення 137647Переглянути вкладення 137648Переглянути вкладення 137649
Історія типу як вляпатися по самі помідори.. ні, однозначно
 
Назад
Угорі Унизу