• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи має юридичну силу гарантійний лист на електронну пошту?

  • Автор теми Olka???
  • Дата початку
  • Відповіді 17
  • Перегляди 1K

Olka???

Форумчанин
Реєстрація
17 Лис 2019
Дописи
345
Реакції
194
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Olka??? не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи закривав хтось за тіло, якщо гарантійний лист присилати на електронну пошту? Чи це розводняк?
 
Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи закривав хтось за тіло, якщо гарантійний лист присилати на електронну пошту? Чи це розводняк?
Та бажано паперовий, з мокрою печаткою, вже була ситуація коли обманювали, потім доводилося довго і нудно воювати
 
Olka???, сейчас бумажное гарантийное письмо Вам вряд ли пришлют. Но и платить сейчас в принципе не самый правильный вариант. Оплачивать какие-либо кредиты желательно уже после войны.
Во-первых, сейчас цены сильно подскочили, денег у людей все меньше и меньше. Не нужно тратить из на всякое ненужное. Лучше оставьте их себе на еду.
Во-вторых, зачем платить мошенникам?)
 
Olka???, сейчас бумажное гарантийное письмо Вам вряд ли пришлют. Но и платить сейчас в принципе не самый правильный вариант. Оплачивать какие-либо кредиты желательно уже после войны.
Во-первых, сейчас цены сильно подскочили, денег у людей все меньше и меньше. Не нужно тратить из на всякое ненужное. Лучше оставьте их себе на еду.
Во-вторых, зачем платить мошенникам?)
100%
 
Olka???, сейчас бумажное гарантийное письмо Вам вряд ли пришлют. Но и платить сейчас в принципе не самый правильный вариант. Оплачивать какие-либо кредиты желательно уже после войны.
Во-первых, сейчас цены сильно подскочили, денег у людей все меньше и меньше. Не нужно тратить из на всякое ненужное. Лучше оставьте их себе на еду.
Во-вторых, зачем платить мошенникам?)
Воно то все вірно, але з огляду на те, що з суми 2000 за 2,5 року вони намалювали в 35 разів більше, плюс ці або судяться, або написи ліплять, то я й думаю, а раптом? Все таки в будь якому випадку сплатити 2000 в рази дешевше. І забути про них. Тому й хотілося б почути, може хто вже мав досвід.
Olka???, сейчас бумажное гарантийное письмо Вам вряд ли пришлют. Но и платить сейчас в принципе не самый правильный вариант. Оплачивать какие-либо кредиты желательно уже после войны.
Во-первых, сейчас цены сильно подскочили, денег у людей все меньше и меньше. Не нужно тратить из на всякое ненужное. Лучше оставьте их себе на еду.
Во-вторых, зачем платить мошенникам?)
Вони так і написали, що поштою немає можливості. Прислали на імейл
 
Воно то все вірно, але з огляду на те, що з суми 2000 за 2,5 року вони намалювали в 35 разів більше, плюс ці або судяться, або написи ліплять, то я й думаю, а раптом? Все таки в будь якому випадку сплатити 2000 в рази дешевше. І забути про них. Тому й хотілося б почути, може хто вже мав досвід.
Просіть гарантійний лист з їхньої офіційної електронної пошти,хоча б.Платіть через касу банку,з призначенням платежу.Щоб хоч якісь у вас були гарантії.Ну і скріни переписки,де вони пропонують вам умови які вас влаштовують.
 
Просіть гарантійний лист з їхньої офіційної електронної пошти,хоча б.Платіть через касу банку,з призначенням платежу.Щоб хоч якісь у вас були гарантії.Ну і скріни переписки,де вони пропонують вам умови які вас влаштовують.
Так, щось я не подумала про офіційний сайт...це був якийсь просто "оператор44"
 
Так, щось я не подумала про офіційний сайт...це був якийсь просто "оператор44"
Ну я вам написала якби я робила.Все ж таки до цієї справи потрібно підходити з розумом)Напишіть їм листа,запитайте що і як.А ці оператори то таке.Сьогодні один,завтра інший)
 

Вкладення

  • ка.png
    ка.png
    2.1 Кб · Перегляди: 80
Ну я вам написала якби я робила.Все ж таки до цієї справи потрібно підходити з розумом)Напишіть їм листа,запитайте що і як.А ці оператори то таке.Сьогодні один,завтра інший)
Так, дякую. Просто зараз якось голова не варить. Час такий страшний...за сина постійно хвилююся...і якось про інше важко думати
Так
 
контора геморройная. даже не учитывая то что в стране война, с ними договариваться - себе дороже
Тобто якщо я оплачу тіло, вони обов'язково потім вимагатимуть, і не спишуть відсотки?
 
Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи закривав хтось за тіло, якщо гарантійний лист присилати на електронну пошту? Чи це розводняк?
пару дней назад им по гарантийке оплатил тело двумя платежами , сказали не переживайте в течении 10-15 дней все в ЛК обнулиться , пока жду именно от них
думаю спишут , у них сейчас оплата за тело типа акция , тоесть все то что вы оплатите по гарантийному и все что свыше обнулят с их слов , у некоторых и такого не предлагают
посмотрим
Ну я вам написала якби я робила.Все ж таки до цієї справи потрібно підходити з розумом)Напишіть їм листа,запитайте що і як.А ці оператори то таке.Сьогодні один,завтра інший)
им лучше звонить , писать безполезно
пару дней назад им по гарантийке оплатил тело двумя платежами , сказали не переживайте в течении 10-15 дней все в ЛК обнулиться , пока жду именно от них
думаю спишут , у них сейчас оплата за тело типа акция , тоесть все то что вы оплатите по гарантийному и все что свыше обнулят с их слов , у некоторых и такого не предлагают
посмотрим

им лучше звонить , писать безполезно, оператор сформирует гарантийный лист с выходным номером и скинет на электронку , смотрите вложение , может тело на пару платежей разбить
у меня тоже оператор только с другим номером @creditup.com.ua
 
Останнє редагування:
пару дней назад им по гарантийке оплатил тело двумя платежами , сказали не переживайте в течении 10-15 дней все в ЛК обнулиться , пока жду именно от них
думаю спишут , у них сейчас оплата за тело типа акция , тоесть все то что вы оплатите по гарантийному и все что свыше обнулят с их слов , у некоторых и такого не предлагают
посмотрим

им лучше звонить , писать безполезно

у меня тоже оператор только с другим номером @creditup.com.ua
Вам гарантійний лист надсилали на електронну пошту? Чи укрпоштою?
 
Вам гарантійний лист надсилали на електронну пошту? Чи укрпоштою?
они и в мирное отсылают на электронную , электронка во вложении док документ от веллфин с печатью
они и в мирное отсылают на электронную , электронка во вложении док документ от веллфин с печатью
в моем случае я попросил на два месяца , тело оплатить они и составили гарантийку по датам платежей , но у меня сумма не большая я уже оплатил , теперь просто жду
 
они и в мирное отсылают на электронную , электронка во вложении док документ от веллфин с печатью

в моем случае я попросил на два месяца , тело оплатить они и составили гарантийку по датам платежей , но у меня сумма не большая я уже оплатил , теперь просто жду
Добрий вечір, скажіть , чи є якісь зміни в особистому кабінеті? Чи списали вже вам?
 
они и в мирное отсылают на электронную , электронка во вложении док документ от веллфин с печатью

в моем случае я попросил на два месяца , тело оплатить они и составили гарантийку по датам платежей , но у меня сумма не большая я уже оплатил , теперь просто жду
Так, мені теж цікаво, чи є якісь зміни в особистому кабінеті? Підпишіться будь ласка
 
Назад
Угорі Унизу