• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи можна домовитися про сплату меншої суми, коли відкрите ВП?

Вікторіяя

Читач
Реєстрація
4 Жов 2023
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Вікторіяя не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Приватний виконавець наклав арешт на рахунки, вони всі заблоковані. Вимагає сплату 19000. Я сказала, що це для мене дуже велика сума і я ніяк не зможу виплатити. Тоді він запропонував зателефонувати ФК Онлайн Фінанс та домовлятися з ними, щоб менше платити.
Зателефонувала їм, зійшлися на тому, що можу заплатити 12000.
Тепер якщо я їм заплачу не трапиться так, що виконавець не відмінить виконавче провадження та мені прийдеться ще й йому виплачувати?
 
Приватний виконавець наклав арешт на рахунки, вони всі заблоковані. Вимагає сплату 19000. Я сказала, що це для мене дуже велика сума і я ніяк не зможу виплатити. Тоді він запропонував зателефонувати ФК Онлайн Фінанс та домовлятися з ними, щоб менше платити.
Зателефонувала їм, зійшлися на тому, що можу заплатити 12000.
Тепер якщо я їм заплачу не трапиться так, що виконавець не відмінить виконавче провадження та мені прийдеться ще й йому виплачувати?
10% від суми ВП винагорода виконавцю. Без цього не закриє
 
10% від суми ВП винагорода виконавцю. Без цього не закриє
Може я і параноїк, але якось стрьомно платити без будь-яких гарантій шахраям. Вони ж можуть і не забрати виконавчий документ 🤷
 
Приватний виконавець наклав арешт на рахунки, вони всі заблоковані. Вимагає сплату 19000. Я сказала, що це для мене дуже велика сума і я ніяк не зможу виплатити. Тоді він запропонував зателефонувати ФК Онлайн Фінанс та домовлятися з ними, щоб менше платити.
Зателефонувала їм, зійшлися на тому, що можу заплатити 12000.
Тепер якщо я їм заплачу не трапиться так, що виконавець не відмінить виконавче провадження та мені прийдеться ще й йому виплачувати?
Ні не трапиться, якщо ви все правильно зробите.
А саме : відразу уточнюйте хто буде сплачувати за послуги по виконавчому провадженню ( 10% виконавчого і за вчинення виконавчого ), вимагайте до погашення гарантійного в якому буде чітко вказано що компанія після сплати цієї суми не матиме до вас жодних претензій і кредит буде закрито і виконавчий документ відкликано.
 
Лучше всего снести ИНН я думаю будет, тем более если я не ошибаюсь, потом можно вернуть затраты потраченные на юриста.
 
Назад
Угорі Унизу