• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи можна закривати по такому гарантійному листі?

  • Автор теми Chelovekk
  • Дата початку
  • Відповіді 16
  • Перегляди 361

Chelovekk

Форумчанин
Реєстрація
14 Гру 2023
Дописи
39
Реакції
6
Бали
8
UAH
18.00
Ваш пол
Мужской
Chelovekk не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Чи можна закривати по такому гарантійному листі?
Знімок екрана 2024-04-02 115821.png
 
а у Вас вибір є? Якщо честно, оці бумажки ніякої юридичної сили немають без мокрої печатки, або електронного підпису. Але, 95 відсотків шараг закривають після таких листів. Сам закривав в 4 шарагах по схожих листах.
 
А через який час вам почали приходити пропозиції??
Через 3 місяці
Можно, похожую писульку присылали
На сайті не міняють суму на 5 тисяч,пишуть що залишок буде списано після оплати у вас так само було?
а у Вас вибір є? Якщо честно, оці бумажки ніякої юридичної сили немають без мокрої печатки, або електронного підпису. Але, 95 відсотків шараг закривають після таких листів. Сам закривав в 4 шарагах по схожих листах.
Мені скинули окремим файлом електроний підпис
Це тільки тіло вам запропонували? Скільки протермінування було?
Так за тіло,5 місяців
Можно, похожую писульку присылали
Залишок впродовж 2-х днів списали?Та чи надали вам довідку про закриття кредиту?
 
Останнє редагування:
Якщо честно, оці бумажки ніякої юридичної сили немають без мокрої печатки, або електронного підпису.
Можливо і так... а можливо і ні.
Ніхто в судовому порядку це не перевіряв... принаймі я особисто за 5 років на форумі такого не чув.
Проте я все ж думаю, якщо би в разі "прокидона" від шараги дійшло до суду і прикласти цей папірець разом з квитанцією про
оплату де буде вказано той рахунок з папірця як отримувач з призначенням платежу "згідно гарантійного", мені здається що суд
все ж таки прийме це до уваги... тому навряд чи шарагам схочеться таких качелів.
 
Через 3 місяці

На сайті не міняють суму на 5 тисяч,пишуть що залишок буде списано після оплати у вас так само було?

Мені скинули окремим файлом електроний підпис

Так за тіло,5 місяців

Залишок впродовж 2-х днів списали?Та чи надали вам довідку про закриття кредиту?
Должны списать, довидку дали
 
а кого ще закривали за тіло?якщо не секрет
Клік ще за тіло. Я дуже повільно закриваю. Я тільки нещодавно вирішив якось щосб повертати, до цього взагалі думав що ні копійки не сплачу нікому, бо я не в Україні
 
Клік ще за тіло. Я дуже повільно закриваю. Я тільки нещодавно вирішив якось щосб повертати, до цього взагалі думав що ні копійки не сплачу нікому, бо я не в Україні
О в мене теж клік є,але щось вони опше на поступки не йдуть,та на пошту не відповідають
 
О в мене теж клік є,але щось вони опше на поступки не йдуть,та на пошту не відповідають
я вже писав в темі кліку, мені десь через 4 місяці прото тіло розбили на 11 платежів. Моніторьте кабінет десь після 3 місяця.
 
Назад
Угорі Унизу