• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи правда що готівочка закрилась?

  • Автор теми Ван
  • Дата початку
  • Відповіді 13
  • Перегляди 2K

Ван

Форумчанин
Реєстрація
5 Сер 2021
Дописи
504
Реакції
227
Бали
1,825
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ван не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Побачила на форумі що готівочка закрилась..от цікаво чи правда? І якщо так то що з їхніми кредитами?
 
@Ван
Побачила на форумі що готівочка закрилась..от цікаво чи правда? І якщо так то що з їхніми кредитами?
Они закрыли все свои отделения,проценты неиначисляют все на 23.02.2022 по суммам и можно спокойно делать частичные платежи ,с ними сейчас по нормальному.
 
вони зараз за тіло закривають кредит, особливо якщо були пролонгації, то 100%
 
якщо маєте прострочений кредит у них, то зараз закривають за тіло... я закрив за тіло в кінці лютого, декілька днів назад скинули довідку про закриття, і в убкі все норм
 
Готивочка закрылась, остались только валютные обменники. Они теперь няшные, гуманитаркой занимаются. (бывшее руководство)
 
Ну не знаю, звонили вчера, предлагали за тело закрыть. Личный кабинет работает.
 
Ну не знаю, звонили вчера, предлагали за тело закрыть. Личный кабинет работает.
Они показывали отделения, и сейчас только собирают долги,и особо не напрягают . Платить можно частями любыми пока Военное Положение и закрыть за тело реально очень. Даже частями
 
Они показывали отделения, и сейчас только собирают долги,и особо не напрягают . Платить можно частями любыми пока Военное Положение и закрыть за тело реально очень. Даже частями
я лично их в конце февраля закрыл за тело, правда одним платежом
 
А в их заброшенных отделениях наличка осталась?
Нет конечно,просто судя по всему отделение были орендованные помещения и помещения не отдали кому-то новому ориендатору. Вот и может где-то ещё не сняли информацию
 
Ці чмоні мене хочуть "кинути".
Правда це ще був кейс до війни.
Там було два прострочених кредита, довго з ними спілкування і домовились, що я менший закриваю по тій сумі як є ( це з відсотками було під 2 тис грн) а більший, де було тіло 7 800 , закрию ще через 15 днів за 10 000 грн. решту вони спишуть.

Я зобов'язання виконав, мене місяць кормили обіцянками, що нададуть довідку , так і не дали.

Вся переписка була у вайбері, з двома різними чувіхами.
Це був квітень-травень 2021р.

Ніхто не дзвонив, не писав, але кредит відкритий.
Ось тижні 2-3 тому, подзвонив чувак від них. уже зі Львову, і сказав, що в мене є борг , майже 14 тис, я сказав, що я заплатив, ще згідно домовленостей 2 роки тому, і сказав, що є фото переписок у вайбері.
Сказаві, що на наступний день зв'яжеться, щоб дати контакт куди скинути фотоки домовленостей - і пропав.

Як вважаєте, зайти заново в кабінет і написати хм листа на пошту?
 
Вчора телефонували,досить ввічливо просили закрити за 4000 кредит 3200.Досить приємно спілкувалися,сказали дзвонити якщо зможу закрити.
 
Сьогодні прокинулися після сплячки. Зателефонували,запропонували закрити за тіло,ще й по частинам готові розбити. Спитав за гарантійний лист,сказали завтра скинуть на пошту. Якщо скинуть адекватну гарантійку то чого б не оплатити.
 
Мені прислали смс і моїй мамі. Але я той скрін , що мамі прислали скинула в нбу разом зі скаргою. У відповідь мені написали, що готівочка вже позбавлена ліцензії і сіті фактор також.
 
Назад
Угорі Унизу