• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи сильні звірі? Що від них чекати? Чи знаходя сусідів?

Просто О.

Форумчанин
Реєстрація
29 Жов 2020
Дописи
224
Реакції
143
Бали
193
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Просто О. не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Зробили розсилку смс щоб з ними зв язатись. Що вони за монстри? Типу кешбері і преміум актив чи трішки добріші?
 
Крім вас комусь прислали?
Так. Поки знаю двом людям, але з якими я не спілкуюсь взагалі тупо разом колись працювали років 4 тому.Можливо ше комусь незнаю. Просто цікаво чи вони знаходять сусідів.
Скорей всего отдали на прозвон, а не продали.
В них жосткий прозвон чи одноразовий ? Бо сусіди і я вже на таблєтках
 
Так. Поки знаю двом людям, але з якими я не спілкуюсь взагалі тупо разом колись працювали років 4 тому.Можливо ше комусь незнаю. Просто цікаво чи вони знаходять сусідів.

В них жосткий прозвон чи одноразовий ? Бо сусіди і я вже на таблєтках
Хм... У мене вони є... Крім мене нікого взагалі не турбують... МістерМоней віддав на прозвон
 
Хм... У мене вони є... Крім мене нікого взагалі не турбують... МістерМоней віддав на прозвон
В мене немає містер мані. Може май кредіт?
В мене немає містер мані. Може май кредіт?
Хм... У мене вони є... Крім мене нікого взагалі не турбують... МістерМоней віддав на прозвон
Просто я дуже фартова. Всьо саме гірше йде мені
 
Ваш борг перед ТОВ Глобал Кредит передано до Debtfort.У Вас залишилось 4 години для сплати боргу!№ квитанції повідомте за тел 0800300316 — такое было, но ещё в октябре, звонят иногда
 
Мені тепер прийшло що продали Дебфорту,а їм продала Монетка
 
Можливо віддали на прозвон.
Няша[/USE
[/QUOTE]

Можливо віддали на прозвон.
Няша,
Монетка така долбанута що жах.в мене вже по них прострочка рік,то того року такі мені погрози писали і колаж робили,що я чуть не вмерла і дзвінків було купа але я на них написала скаргу в НБУ і на цілий рік вгамувалися,аж сьогодні нагадали про себе.незнаю як буде цей Дебфорт себе поводити....
 
Монетка така долбанута що жах.в мене вже по них прострочка рік,то того року такі мені погрози писали і колаж робили,що я чуть не вмерла і дзвінків було купа але я на них написала скаргу в НБУ і на цілий рік вгамувалися,аж сьогодні нагадали про себе.незнаю як буде цей Дебфорт себе поводит
Надіюсь що тільки прозвон буде,хоча сама монетка любить написи ліпити
 
Назад
Угорі Унизу