• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

чи закриють по такому гарантійному листі

Bogdan1951

Читач
Реєстрація
29 Бер 2021
Дописи
4
Реакції
2
Бали
128
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Bogdan1951 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
чи закривають вони кредити по гарантійному листі пропозиція гарна але боюся платити бо можуть надурити хто оплачував
 

Вкладення

  • Screenshot_2021-10-01-14-39-05-1724131314~2.png
    Screenshot_2021-10-01-14-39-05-1724131314~2.png
    116.2 Кб · Перегляди: 245
чи закривають вони кредити по гарантійному листі пропозиція гарна але боюся платити бо можуть надурити хто оплачував
Мне тоже такое преложение приходило-проигнорировала, пугают судом, просрочка 2года и 8 месяцев.
 
Теж прислали таке ніби нормально розмовляли, домовилися що спишуть.
 
Ну і як,списали?кредит закрито у вас?
так. все ок. залишилося ще 5 і таліон+і три банки?надіюся що справлюся. через місяць планую їхати в чехію. бо з нашою зарплатою лише на сухарі і воду вистачає навіть якщо закривати по одному мфо в місяць. в приорітеті кредити в банках але дуже тяжко з ними всіма. до карантину все було ок а потім ж...па, гроші тягнулися, зп отримав закинув на карту, потім знову та сама фігня , а потім переломний момент і зявилися мфо. перший раз ніби закрив а потім вліз знов і так все і почалося....
 
Останнє редагування:
чи закривають вони кредити по гарантійному листі пропозиція гарна але боюся платити бо можуть надурити хто оплачував
То це "Гарантійний листь" чи "Добрий день"?
Що це за документ?
 
Валим все за бугор, там срубим деньжат и закроем долги, это классный выход
 
Мне тоже такое прислали, только смотрю везде директор разный....сомневаюсь что закроют....хорошие условия предлагают....разбить тело на несколько платежей(3900) и продлить срок оплаты, если до 30,10,21 не устраивает...
 
Если пришло с официального электронного адреса, конечно можно и закрыть. Если обычный пользовательский, то удалите и забудьте и продолжайте режим ❄️
 
чи закривають вони кредити по гарантійному листі пропозиція гарна але боюся платити бо можуть надурити хто оплачував
Мне например тоже прислали такое, я согласился, но при условии, что пришлют нормальное письмо, а не эту писульку, они оказались удивлены, что я "оказываю недоверие кредитору"))
Эта писулька вам ничего не гарантирует, останется только надеяться, что они действительно все спишут и закроют кредит
 
Мне например тоже прислали такое, я согласился, но при условии, что пришлют нормальное письмо, а не эту писульку, они оказались удивлены, что я "оказываю недоверие кредитору"))
Эта писулька вам ничего не гарантирует, останется только надеяться, что они действительно все спишут и закроют кредит
Ну может с кем и как договориться... Мне прислали такую же "писульку". Кроме того предложили оплатить частями, согласилась на свой страх и риск. Оплатила последний платёж и моя эпопея с Быстрозаймом закончилась. Чему бесконечно рада.
 
Назад
Угорі Унизу