• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чим загрожує не виконання виконавчого провадження?

Foreverdrunk

Читач
Реєстрація
27 Бер 2024
Дописи
8
Реакції
0
Бали
1
UAH
27.50
Ваш пол
Мужской
Foreverdrunk не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня усім!
Прошу допомоги,підкажіть будь ласка,якщо немає офіційного дохожу,майна,на рахунки майже не заходять ніякі кошти,що може зробити в такому випадку суд і чим загрожує не виконання виконавчого провадження?
Буду дуже вдячний,уже нерви не витримують
 
в
Доброго дня усім!
Прошу допомоги,підкажіть будь ласка,якщо немає офіційного дохожу,майна,на рахунки майже не заходять ніякі кошти,що може зробити в такому випадку суд і чим загрожує не виконання виконавчого провадження?
Буду дуже вдячний,уже нерви не витримують
все залежить від ситуації та кількості кредитів
 
в

все залежить від ситуації та кількості кредитів
Кількість кредитів 10
Сума по тілах 167 тисяч гривень
З усіма прострочками та нарахуваннями вже 500 тисяч +
Кількість кредитів 10
Сума по тілах 167 тисяч гривень
З усіма прострочками та нарахуваннями вже 500 тисяч +
 
чекати з часом тіла, от і все
Вже просто грозяться судом,і просто цікаво що буде робити суд якщо немає з чого стягнути борг
Прописаний у мами і все,але ж як я знаю її майно на мої борги не розповсюжується,вірно?
 
Вже просто грозяться судом,і просто цікаво що буде робити суд якщо немає з чого стягнути борг
Прописаний у мами і все,але ж як я знаю її майно на мої борги не розповсюжується,вірно?
звичайно, що не розповсюджується.
чекайте тіла та й все
 
звичайно, що не розповсюджується.
чекайте тіла та й все
Зрозумів,дякую
Гарного дня!
звичайно, що не розповсюджується.
чекайте тіла та й все
Ще перепрошую,ось до прикладу у мене є Бізнес Позика,читав форум що на уступки вони не йдуть,передали в СВС ті кажуть що скоро суд,суд може відповити в позові через те що немає чим стягнути борг?
Я просто взагалі не обізнаний у цих справах тому і звернувся сюди,почитав,зрозумів що тут можна отримати поради
 
Останнє редагування:
Доброго дня усім!
Прошу допомоги,підкажіть будь ласка,якщо немає офіційного дохожу,майна,на рахунки майже не заходять ніякі кошти,що може зробити в такому випадку суд і чим загрожує не виконання виконавчого провадження?
Буду дуже вдячний,уже нерви не витримують
Завжди так не буде. У випадку програшу в суді відкриють ВП,арештують рахунки і будуть чекати поки у вас з'явиться майно чи гроші.
 
Завжди так не буде. У випадку програшу в суді відкриють ВП,арештують рахунки і будуть чекати поки у вас з'явиться майно чи гроші.я
Можливо я навʼязуюсь,перепрошую завчасно
А ось якщо уявити ситуацію що так буде,без майна і так далі,що в такому випадку?
Підуть на лояльні умови для закриття цієї біди?
 
Можливо я навʼязуюсь,перепрошую завчасно
А ось якщо уявити ситуацію що так буде,без майна і так далі,що в такому випадку?
Підуть на лояльні умови для закриття цієї біди?
Нічого вам не буде.
З пенсії будуть відраховувати.
Або якщо, до прикладу(вашої ситуації не знаю) банк в якому у вас борг, запропонує по акції, за меньшу суму,закрити його.Розрахуєтесь.Тоді вам видадуть довідку, що у вас немає боргу.Тоді буде привід для закриття ВП.
 
А якщо є майно і не сплачувати?,заберуть?
Якщо борг по одному судовому рішенні буде більший за 20мзп (в районі 160к з квітня) - то теоретично можуть спробувати реалізувати арештоване майно.
Але там куча ньюансів.
 
Якщо борг по одному судовому рішенні буде більший за 20мзп (в районі 160к з квітня) - то теоретично можуть спробувати реалізувати арештоване майно.
Але там куча ньюансів.
Дякую
 
Нічого вам не буде.
З пенсії будуть відраховувати.
Або якщо, до прикладу(вашої ситуації не знаю) банк в якому у вас борг, запропонує по акції, за меньшу суму,закрити його.Розрахуєтесь.Тоді вам видадуть довідку, що у вас немає боргу.Тоді буде привід для закриття ВП.
А статті на просторах інтернету про те що не виконання виконавчого провадження може тягнути за собою позбавленяи волі дійсне чи це не є правдою?
 
Виконавець залишиться без заробітків.
Побійтесь Бога! Йому ще сім'ю годувати!
 
А статті на просторах інтернету про те що не виконання виконавчого провадження може тягнути за собою позбавленяи волі дійсне чи це не є правдою?
На заборе тоже что-то написано, меньше читайте подобное
 
Питання "на засипку". Виконавець-приватник ще осінню прислав лист на роботу, по Привату, по зп карті ліміт на користування і т.д. Але весь цей час бухгалтерка на роботі не вираховувала 20%. Я ходила до неї 1 раз, сказала чекає лист Укрпоштою, виконавцю повідомила, все так само. Борг 46 тис, платити намірена.
Питання: чи реально домовитись з виконавцем, щоб він взагалі зняв арешт з рахунку, як з цільового зарплатного, а я платила б сама? Я думаю причина такої поведінки бухгалтерії: робота у мене в цеху і "не мед", завжди було складно набрати людей, думаю це політика керівництва щоб стримувати текучість кадрів.
 
Останнє редагування:
Питання "на засипку". Виконавець-приватник ще осінню прислав лист на роботу, по Привату, по зп карті ліміт на користування і т.д. Але весь цей час бухгалтерка на роботі не вираховувала 20%. Я ходила до неї 1 раз, сказала чекає лист Укрпоштою, виконавцю повідомила, все так само. Борг 46 тис, платити намірена.
Питання: чи реально домовитись з виконавцем, щоб він взагалі зняв арешт з рахунку, як з цільового зарплатного, а я платила б сама? Я думаю причина такої поведінки бухгалтерії: робота у мене в цеху і "не мед", завжди було складно набрати людей, думаю це політика керівництва щоб стримувати текучість кадрів.
За невиконання постанови про відрахування 20 відс бухгалтер несе відповідальність. Лист прийде в бухгалтерію і будуть відраховувати.
 
Назад
Угорі Унизу