• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чому проект АНТИКОЛЛЕКТОР унікальний і в чому його цінність

  • Автор теми Admin
  • Дата початку
  • Відповіді 21
  • Перегляди 921

Admin

Реклама, гарант, питання по проекту
Адміністрація
Реєстрація
19 Чер 2018
Дописи
34,306
Реакції
92,526
Бали
11,145
UAH
5.11
Ваш пол
Мужской
Admin не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Спостерігаю вже не перший рік тенденцію появи різних спільнот та груп, не тільки схожих на наш проект, а й навіть із такою самою назвою. Що тут можна сказати?.. Кожен хоче зліпити щось подібне до нашого ресурсу, адже своєї фантазії не вистачає на щось унікальне та цікаве.

Мета проекту АНТИКОЛЛЕКТОР​

Тут хочу пояснити, яку мету має наш проект. Помилково думати, що тут зібралася команда, яка хоче "зрубити бабла", як про це писали багато несумлінних плагіаторів.

Створення проекту розпочалося з появи форуму "АнтиКоллектор – Форум боржників України" у червні 2018 року. Цьому передували величезні проблеми з кредитами, цілковита закредитованість, неймовірне фінансове навантаження Вашого покірного слуги.:hi:

Пошуки вирішення проблем не принесли жодного успіху. Рішення прийшло саме собою. Чому саме форум, а не сайт, наприклад? Сайт – це думки однієї людини чи команди, а форум – це спільнота, в якій люди самі діляться досвідом та переймають досвід інших.

Заробити грошей? Так, було б цікаво, але це не той випадок. Заробити грошей на тих, у кого їх уже відібрали МФО – бізнес-план так собі, якщо чесно. Однак деяким плагіаторам це не перешкода.

Мета та ідея форуму, а пізніше – проекту (телеграм-чат, телеграм-канал, спільнота у Фейсбуці), незмінна вже понад п'ять років – допомогти людям, які потрапили до боргової ями, вибратися з неї та почати жити новим життям, без боргів.

А тепер давайте по порядку​

Почнемо із назви. "Як корабель назвеш..."

Багато хто не морочиться взагалі і тупо беруть назви один у одного. А навіщо вигадувати? Достатньо купити домен в іншій зоні або відкрити групу у Фейсбуці та назвати її такою ж назвою, як називався з 2018 року наш ресурс.

У результаті одна назва на кілька сайтів, груп Фейсбук, чатів у телеграмах. А дехто взагалі заточує новий ресурс під уже чийсь розкручений, користується чужою славою. Так-так, я зараз якраз про тих 🤡, які спочатку "придумали" назву "Антиколлектор Україна", а пізніше переробили її на "Антиколектор", прибравши лише одну букву🤣

І тепер навколо одні "антиколлектори", "Антиколектори", "го антиколектор" та подібні. Гаразд, можна пробачити їм відсутність фантазії через мізерні мізки.

А навіщо фантазія, якщо твоя мета просто зрубити баблішка? У такому разі її виявляти, напевно, просто немає особливого бажання чи може бути навіть сенсу.

Назва нашого проекту придумалася швидко. "Коллектор" та "протистояти". Ось і з'явилася назва "АнтиКоллектор". І важливо, щоб воно було унікальним, не було банальним та побитим.

Те ж саме й відбувається із девізами та гаслами - копіюють кома в кому, а через час, переставляючи слова місцями або замінюючи їх на слова, схожі за змістом.

Пару слів про інтерфейс​

Сказати, що дизайн форуму унікальний – не можна. Я не став використовувати інші стилі, тільки трохи перетворив стандартний стиль і додав до нього деякі фішки та плюшки.

Хтось може порахувати, що дизайн сайту – це справа другорядна. Дозвольте не погодитись. На мій погляд, дизайн має бути приємним, м'яким. Також важливо і інтуїтивно зрозуміле управління. Щоб все було під рукою.

Дивився віддалено схожі проекти... Дизайн на нулі, зручність ще нижче. Мені важливо, щоб кожному користувачеві тут було комфортно.

Можливо, вся справа в тому, що найголовніший пріоритет нашого проекту - максимальна користь та зручність для користувачів. Так було від початку. Нічого з того часу особливо не змінилося.

АнтиКоллектору потрібно платити?​

Ні. У нас вся інформація доступна безкоштовно. Єдине, дуже хотілося б бачити від кожного користувача хоч невеликий внесок у розвиток проекту – створення нових тем та максимально активне спілкування. Не забувайте ділитися своїм досвідом з новачками, а тим, хто це робить – велике спасибі.

У нас немає "вступних" та "щомісячного абонементу". Кожен користувач може вільно та безкоштовно отримувати інформацію, поради та ділитися своїм досвідом. Плагіатори, як виявилося, мають оплату за вступ, щомісячні внески. Там суцільна брехня, але на цьому я не хочу акцентувати увагу.

Юристи і адвокати на форумі​

Здавалося б, ну, що можна написати? А є що! В першу чергу я дякую всім юристам і адвокатам, присутнім на форумі за їх працю, терпіння, розуміння.

Колись в мене була мрія: зібрати біля себе декілька юристів, щоб були в команді. Це було задовго до форуму. Бо зрозумів, що яким би ти не був розумним, начинается, обізнаним, а кваліфікований юрист - на вагу золота! І це мені вдалося. І за це я також вдячний всім юристам, які допомагають мені розвивати ресур та людям позбавлятися їхніх боргів.

Варто лише почитати кейси юристів (вони знаходяться в їхніх рекламних темах) щодо судових справ, одразу розумієш, що ти все це робиш не дарма.

І, так, всі юристи перевірені. Перевірені часом, досвідом, ми всі можемо бачити їх роботу.

Тут нема "юристів", які допоможуть закрити зі списанням, домовляться з МФО. Це не їх профіль. Таким займаються лише допомогатори. В то вже не до нас. Гроші з повітря тут робити ніхто не буде.

Підведемо підсумки. 10 аргументів.​


АНТИКОЛЛЕКТОР унікальний тому, що:

1. Ми маємо унікальну структуру та спрямованість сайту.

2. Ми маємо унікальний інтерфейс.

3. Ми маємо унікальний функціонал, що постійно вдосконалюється.

4. Ми постійно проводимо конкурси, які приносять користь, розвивають сайт та користувачів.

5. Ми роздаємо нашим користувачам гроші за внесок у розвиток сайту.

6. Наші користувачі проводять свої конференції, розвиваючи себе та інших.

7. Ми маємо нашу місію, яка рухає нас вперед.

8. У нас є унікальні ідеї, які ще чекають свого часу, щоб втілитись.

9. Ми маємо унікальну команду, яка із задоволенням продовжує розвивати улюблений проект.

10. У нас є ви – унікальні люди, які вдосконалюються, допомагаючи собі та оточуючим

Дякую всім за те, що ми разом!:friends:

Обійняв ❤️
 
Останнє редагування:
Не даром же говорят, если тебе плюют в спину, значит ты впереди. Так держать!
 
Я трішки доповню слова нашого головного дзигу форума. Це особисто моя думка, яка мені буда приємною.

Аргумент 11. Тільки на цьому форумі, є справжні юристи які дають консультації безкоштовно та в них є вже досвід по судах з МФО та банками.

Аргумент 12. Тільки на цьому форумі, юристи та адвокати, мають відповідний статус який проходе особисту перевірку адміністрації форума. Тому, усі шахраї антиколлектори смокчать лапу.

Аргумент 13. Є дуже багато цікавих статей та звітів про МФО та банки.

Аргумент 14. Тільки на цьому форумі, все розкладено по полицях і дуже зручно шукати інформацію для себе.

Аргумент 15. Тільки на цьому форумі можна побачити ци виконує ця шарага, МФО, та факторингова компанія свою діяльність, чи в неї вже відкликали ліцензію.
 
Аргумент 11. Тільки на цьому форумі, є справжні юристи які дають консультації безкоштовно та в них є вже досвід по судах з МФО та банками.

Аргумент 12. Тільки на цьому форумі, юристи та адвокати, мають відповідний статус який проходе особисту перевірку адміністрації форума. Тому, усі шахраї антиколлектори смокчать лапу.
Так... Тут я трохи стратив... Не згадав юристів. Завтра трохи подкорегую стартпост. Бо один з найважливіших моментів упустив...

В щодо перевірених юристів. Так, я не пущу на форум тих, в кому буду мати хоча б невеличкі сумніви. Були різні, але вони не затримувалися. Там було багато причин. І головна з них - вони не приймали мої умови. Доречі вони не такі вже й складні. Головне - чесність, порядність, професійність.

Аргумент 14. Тільки на цьому форумі, все розкладено по полицях і дуже зручно шукати інформацію для себе.
Майже те саме я і написав щодо структури форуму. Більша частина тем модерується і заголовки "поможіть, що робити" перетворюються на "монобанк подав до суду, отримала документи. Що робити далі?". Начебто дрібниця, але дуже важлива. Бо заголовок має велике значення як для пошукової системи, так і для самих користувачів.
Аргумент 15. Тільки на цьому форумі можна побачити ци виконує ця шарага, МФО, та факторингова компанія свою діяльність, чи в неї вже відкликали ліцензію.
Та чи виконують вони свої обіцянки щодо закриття зі списанням:)
 
кстати реестр фин.компаний снова открыли. там проверяются актуальные лицензии
Згоден. Але ж, я коли в пошук задаю запрос. МФО чи є ліцензія?
Мені Гугл одну з перших відповідей видає наш форум
В щодо перевірених юристів. Так, я не пущу на форум тих, в кому буду мати хоча б невеличкі сумніви. Були різні, але вони не затримувалися. Там було багато причин. І головна з них - вони не приймали мої умови. Доречі вони не такі вже й складні. Головне - чесність, порядність, професійність.
Я не скажу, що я тут прям олд форуму, але ж я теж не мало пройшов і бачив. Як ці «пАмАгАтори сюди лізли наче тут медом було помазано, як псевдоюристи сюда намагались проникнути, як АО Закон намагались замовити рекламу та показати, що вони щось вміють. Скільки ДДосили та клали на лопатки форум.

А ще саме головне, це наш усіма любий Віктор «Срываем Маски». Який нібито був колектором який став на шлях правдивий. Ой, аж цікаво куди він взагалі пропав блудний синішка 😂

Дідько, щось в око потрапило. Ааа! Це краплинка ностальгії 🥲
 
Останнє редагування:
Унікальний в тому, що тебе тут зрозуміють, як ніхто інший( родичі, друзі, знайомі). В деяких темах можна повеселитися, а в деяких і бути серйозним.
А цінність в тому, що коли найшла цей сайт то як на світ народилась( спокійно сплю, їм, ходжу і нікого не боюсь). Благодаря Вам адмін, юристам і всім хто тут є і допомогає в різних запитаннях ми живемо не в таких боргах, як жили до пошуку вашого сайту.
АНТИКОЛЛЕКТОР- це сім'я, без якого прожити не можна і дня!
Ціную за те, що осталась жива.
Що людей знайшла, таких як сама.
Які підтримають словом і ділом.
Щоб сердце ніколи не боліло.
І руки, і ноги не тремтіли від смс,
Які присилають з далеких чудес!
Мені не страшні вже листи,
Які присилають по пошті колядники.
Завдяки сайту, живу і цвіту.
І дякую форуму за підтримку свою!!!
 
Напишу від себе декілька слів. Так, я зареєструвався ще в 2019-му, але тоді боргів не мав, просто одне питаня цікавило. І забув про форум. Якби я повторно в 23-сму не надибав і відновив профіль - то не знаю, що зі мною було. Як мінімум, продавав би якесь майно, мав би ще би величезні проблеми(трабли зі здоров*ям вже заробив). Так що велика вдячність велика всім, в першу чергу людям, які створили його, адвокатам, які тут є, та й усім небайдужим форумчанам.
 
Скажу своє.
Бо Святий Юра над ним має свій нагляд.
А з тим Юрою жартувати не треба.
 
Перекорючевали сюда? Пару слов о форуме скажу. Во-первых здесь все обьединены одной проблемой, а что может быть прекраснее в тяжелой жизненной ситуации, чем очутиться в компании людей, которые помогут, подскажут, поддержат по делу, а не в стиле обывателя, который слышал звон, да не знает, где он. Должник часто оказывается олин на один со своей проблемой. Близкие люди не понимают или вообще осуждают, это не их проблема, им не понять. Поэтому быть там, где люди проживают те же чувства и эмоции, что и ты.. очень важно. Во вторых, каждый форумчанин в случае суда, уже понимает, где искать юриста с большим и эффективным кейсом по работе в судах с кредиторами, ну а в тртретьих.В третьих - все по честному, чего мало в этом мире. +позитив, конечно
 
В третьих - все по честному, чего мало в этом мире. +позитив, конечно
В-четвертых.
Даже если не помогут, всегда можно посмотреть на проблему иначе.
Алкоголики бросают пить, циники начинают читать классику.
 
В-четвертых.
Даже если не помогут, всегда можно посмотреть на проблему иначе.
Алкоголики бросают пить, циники начинают читать классику.
Не по теме, конечно, но...)))) Алкоголики, бросившие пить, стают циниками, а читая классику невозможно не запить, как по мне...)
 
Мне мешает быть счастливым Достоевский в голове...)))))
Родион. Топор. Старуха-процентщица и ее сестра.
Хлобысь топориком обеих. И в голове Родика совершилось правосудие 😂
Вот все загадки русской души)
 
Уникальный форум тем, что я жива. Что я встретила добрых и отзывчивых людей, которые не отвернулись а помогли и помагают до сих пор.Спасибо что сделали меня бойцом Спасибо вам всем.Спасибо Форум
 
Назад
Угорі Унизу