• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чому жінки ходять на ліво?

Терентій Нікіфорович

Я був у неї першим, а вона розбила моє серце...
Команда форуму
Модератор
Реєстрація
23 Кві 2020
Дописи
17,318
Реакції
44,046
Бали
6,915
UAH
13.50
Ваш пол
Мужской
Терентій Нікіфорович не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
З чоловіками вроді розібрались) вони козли і нічого не цінують.

А як з жінками? З кимось же ці козли чоловіки зраджують?
Тож власне чому і як зраджують жінки? Невже вони не цінують шлюб, який мають і чоловіка?
 
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Та напевно те саме відзеркалля.
 
Терентій Нікіфорович, я подумав,ти зробив
А дійсно,чому?
Бо не цінують своїх кожаних. Він приходить з роботи, запаханий, зайопаний, а там вона сидить і чекає коли він вже її той цей як його...
А він заморений.. вйо щоб копійку заробить. Щоб було що жерти і чим за хату платить... І детей взути вдіти. Ще і кредит на її айфон...
 
Бо не цінують своїх кожаних. Він приходить з роботи, запаханий, зайопаний, а там вона сидить і чекає коли він вже її той цей як його...
А він заморений.. вйо щоб копійку заробить. Щоб було що жерти і чим за хату платить... І детей взути вдіти. Ще і кредит на її айфон...
Бо нехай теж паше🙄.
Дивись яка.
 
:rolleyes:
Бо не цінують своїх кожаних. Він приходить з роботи, запаханий, зайопаний, а там вона сидить і чекає коли він вже її той цей як його...
А він заморений.. вйо щоб копійку заробить. Щоб було що жерти і чим за хату платить... І детей взути вдіти. Ще і кредит на її айфон...
А якщо не працює?
 
Назад
Угорі Унизу