• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Цікава ситуація з арештом рахунку

h38commando

Форумчанин
Реєстрація
12 Січ 2023
Дописи
22
Реакції
14
Бали
128
UAH
-0.35
Ваш пол
Мужской
h38commando не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня шановні, цікава ситуація сталася у сенс банк, маю дуже багато мфо 30+ здається.
Всі бралися у військовий стан.

2 дні тому побачив що у банку "сенс банк" в мене по картці мінус, сума не велика -1100 грн

При зверненні до служби підтримки вони вказують на те що було відкрито виконавче провадження з арештом рахунків.

Та кажуть що це не заборонено зараз
Що робити в такій ситуації, коштів на картці не було, але заблокували картку з кредитним лімітом

Screenshot_20230309_110535_Sense SuperApp.jpg


Screenshot_20230309_110522_Sense SuperApp.jpg
 
Доброго дня шановні, цікава ситуація сталася у сенс банк, маю дуже багато мфо 30+ здається.
Всі бралися у військовий стан.

2 дні тому побачив що у банку "сенс банк" в мене по картці мінус, сума не велика -1100 грн

При зверненні до служби підтримки вони вказують на те що було відкрито виконавче провадження з арештом рахунків.

Та кажуть що це не заборонено зараз
Що робити в такій ситуації, коштів на картці не було, але заблокували картку з кредитним лімітом

Переглянути вкладення 125501

Переглянути вкладення 125502
Ну вам відповіли : арешт зніметься і коштами зможете користуватися по карті.
Якщо там сума меньша за 100тис по виконавчому.


h38commando, а що на Судовій і в реєстрі боржників?
 
Кстати, кто подскажет - в АСВП у меня три ВП, в Дии 4. Кому верить? Дия не обновилась?
 
Є.
Завжди не довіряв Дії.
На вас вчора відкрито ВП.
Перевірте себе на АСВП.
Я тоже дії не доверяю. У меня было 3 открытых ВП. А в дії показывало, что нет ни одного). А в реестре минюста и в убки все три ВП висели в полной красоте.
 
У мене така ж проблема с sens банком. Але у мене нема кредитів в МФО. Є тільки два кредита в їхньому банку,які я кожного місяця вношу. Прийшло смс об арешті рахунків. Перевірила себе і в дії,і в УБКІ,і в АСВП,не має ніде відкритих ВП. Вони уперто стверджують,що є. Але дуже швидко зняли арешт з моїх рахунків.
 
Назад
Угорі Унизу