• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Дело было вечером делать было нечего

  • Автор теми Djessimy
  • Дата початку
  • Відповіді 3
  • Перегляди 796

Djessimy

Форумчанин
Реєстрація
27 Тра 2020
Дописи
324
Реакції
120
Бали
2,625
UAH
1.00
Ваш пол
Женский
Djessimy не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Был сегодня очень интересный разговор с дебфорт. Позвонили начали нести свою охинею. Я перебила спросила вы кто такие? И понеслась жара. Мы по дорученю. Странно. Я никому ничего не получала. Им поручил Идея банк. Тальше в действиях:
Вот и звоните к ним если они поручали.
БФ. Так они поручили к вам звонить.
Я. Не знаю. Первый раз слышу. Номер поручения?
БФ. Зачем он вам?
Я. Как зачем? Ко мне завонит непонятно кто и что то от меня хочет. Я этого поручения в глаза не видела а с меня вымагают деньги. Мне нужен номер поручения для заявления в кибер полицию по статье аымагательство.
ДФ. Одну секунду. (Пошла видимо спрашивать)
Д.ф. для того что б его получить вы должны на наш адрес прислать официальный запрос.
Я. Я вам ничего не должна. У меня с вами нет ни каких обязательств.
Д.ф. ну так они есть перед Идея банк.
Я. Ну вот пусть они мне и звонят и будем вести диалог. А разговор с вами я передам в кибер полицию и пусть открывают дело по статье мошенничество.
Д.ф. так у нас есть лицензия
Я. На мошенничество?
Д.ф. нет. Поручение вам звонить.
Я. Ваше поучение у которого даже нет это Филькина грамота а тот кто вам предоставил информацию нарушил все статьи о неразглашении 3 лицам.
Д.ф. с вами все ясно. Нечего разговаривать. И гудки.
Ну хоть чуть повеселили
 
Абзац 1 части 3 статьи 25 Закона Украины "О потребительском кредитовании":

"Новий кредитор, колекторська компанія на вимогу споживача, його близьких осіб, представника, спадкоємця, поручителя або майнового поручителя зобов'язані протягом п'яти робочих днів після першої взаємодії при врегулюванні простроченої заборгованості надати документи, що підтверджують інформацію, зазначену у частині другій цієї статті (у тому числі детальний розрахунок простроченої заборгованості та всіх інших платежів по кожному платіжному періоду та підставу їх нарахування), особисто або шляхом направлення листа на адресу (електронну або поштову) такої особи, або в інший визначений договором про споживчий кредит спосіб."

Абзац 3 части 3 статьи 25 Закона Украины "О потребительском кредитовании":

"Новий кредитор, колекторська компанія не має права за власною ініціативою повторно взаємодіяти із споживачем, його близькими особами, представником, спадкоємцем, поручителем або майновим поручителем до моменту надання підтвердних документів, передбачених абзацом першим цієї частини. Кредитодавець не має права за власною ініціативою повторно взаємодіяти із споживачем, його близькими особами, представником, спадкоємцем, поручителем або майновим поручителем до моменту надання підтвердних документів, передбачених абзацом другим цієї частини."

Часть 2 статьи 25 Закона Украины "О потребительском кредитовании":

"Під час першої взаємодії із споживачем, його близькими особами, представником, спадкоємцем, поручителем, майновим поручителем або третіми особами, взаємодія з якими передбачена договором про споживчий кредит та які надали згоду на таку взаємодію, у рамках врегулювання простроченої заборгованості кредитодавець, новий кредитор, колекторська компанія зобов'язані повідомити:

1) повне найменування кредитора (у разі якщо взаємодію здійснює новий кредитор або колекторська компанія), своє повне найменування, номер телефону для здійснення зв'язку та адресу (електронну або поштову) для листування;

2) прізвище, власне ім'я, по батькові (за наявності) особи, яка здійснює взаємодію із споживачем, його близькими особами, представником, спадкоємцем, поручителем, майновим поручителем або третіми особами, взаємодія з якими передбачена договором про споживчий кредит та які надали згоду на таку взаємодію, або ім'я та індекс, за допомогою якого кредитодавець, новий кредитор, колекторська компанія однозначно ідентифікують особу, яка здійснює взаємодію, або зазначення про використання для взаємодії програмного забезпечення або технології, якщо взаємодія здійснюється без залучення працівника кредитодавця, нового кредитора чи колекторської компанії;

3) правову підставу взаємодії;

4) розмір простроченої заборгованості (розмір кредиту, проценти за користування кредитом, розмір комісії та інших платежів, пов'язаних з отриманням, обслуговуванням і поверненням кредиту), розмір неустойки та інших платежів, що стягуються при невиконанні зобов'язання за договором про споживчий кредит або відповідно до закону. У разі звернення відповідно до договору про споживчий кредит до третіх осіб, взаємодія з якими передбачена договором про споживчий кредит та які надали згоду на таку взаємодію, у тому числі до близьких осіб, відповідно до частини шостої цієї статті інформація про розмір простроченої заборгованості повідомляється лише за наявності згоди споживача на передачу інформації про наявність простроченої заборгованості таким особам. Розрахунок розміру простроченої заборгованості для колекторської компанії здійснюється кредитодавцем або новим кредитором."


Так, вкратце)
 
Дякую. Завдяки вам та сайту уже обізнана. А документу в мене немає не від однієї компанії.
 
Дякую. Завдяки вам та сайту уже обізнана. А документу в мене немає не від однієї компанії.
Від інших теж не буде)
Якщо коротко про дебфорт - вони не знають як перевірити наявність їхньої ліцензії. Якщо попросити назвати номер і дату, коли була надана ліцензія - впадають в паніку.

Це самі лайтові звонарі. Люблю їх.
 
Назад
Угорі Унизу