• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Дельта банк возврат переплат

Елена Кравцова

Форумчанин
Реєстрація
11 Гру 2019
Дописи
199
Реакції
176
Бали
68
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Елена Кравцова не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Ребят я вчера писала в одной из тем что тетя моя отдала 5.000доларов банку. Я у неё сегодня разузнала. Оказывается ее сын брал в дельта банке кредит не платил долгое время короче потом ей начались звонки письма . Вопрос такой может ли моя тетя вернуть переплату даже если банк банкрот?
 
Ребят я вчера писала в одной из тем что тетя моя отдала 5.000доларов банку. Я у неё сегодня разузнала. Оказывается ее сын брал в дельта банке кредит не платил долгое время короче потом ей начались звонки письма . Вопрос такой может ли моя тетя вернуть переплату даже если банк банкрот?
Ви розумієте, вона вже заплатила їх. Тобто згодилася з тими умовами...
Це особисто моя думка, але я вважаю, що це немає сенсу....
 
Ребят я вчера писала в одной из тем что тетя моя отдала 5.000доларов банку. Я у неё сегодня разузнала. Оказывается ее сын брал в дельта банке кредит не платил долгое время короче потом ей начались звонки письма . Вопрос такой может ли моя тетя вернуть переплату даже если банк банкрот?
Почему вы решили, что там есть переплата? Если все прям железно и есть доказательства, то можно пробовать через суд
 
Ребят я вчера писала в одной из тем что тетя моя отдала 5.000доларов банку. Я у неё сегодня разузнала. Оказывается ее сын брал в дельта банке кредит не платил долгое время короче потом ей начались звонки письма . Вопрос такой может ли моя тетя вернуть переплату даже если банк банкрот?
дядька юрист нужен, тут толком не ответят, даже сложно понять, что за долг был, кредитка, наличка, сумма, просрочка и как под что ...
короче, топайте к юристу
 
У мене така ситуація: у 2011 році згідно договору відкрила кредитну картку, платила своєчасно поки банк не став банкротом, на сьогоднішній день заборгованість 19т. відкрито вп що робити?
01.02.2021 підпис нотаріуса, 26.02.2021 вп
 
Ребят я вчера писала в одной из тем что тетя моя отдала 5.000доларов банку. Я у неё сегодня разузнала. Оказывается ее сын брал в дельта банке кредит не платил долгое время короче потом ей начались звонки письма . Вопрос такой может ли моя тетя вернуть переплату даже если банк банкрот?
Не в этом случае...
У мене така ситуація: у 2011 році згідно договору відкрила кредитну картку, платила своєчасно поки банк не став банкротом, на сьогоднішній день заборгованість 19т. відкрито вп що робити?
01.02.2021 підпис нотаріуса, 26.02.2021 вп
Сносите,СИД давно прошел
 
Назад
Угорі Унизу