• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ДФТГ, волонтери. Як Закон розглядає таких людей та що для них передбачено у відносинах з банками ?

andriyShch

Читач
Реєстрація
19 Тра 2022
Дописи
18
Реакції
12
Бали
278
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
andriyShch не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня шановне панство ! В даний історичний період є членом ДФТГ та одного з числених БО. ДФТГ та БО реально діючі, не фіктівні ,ведеться документація, здійснюються виїзди з гуманітаркою до зон бойових дій та постраждалих територій, несеться служба з охорони об'єктів. На початку весни познайомився з Морфіусом тут. З його допомогою від мене тимчасово відчепився моно- проте кредобанк відмовився зупиняти нарахування % та мені стали дзвонити якісь "рішали". З Кредо підписаний повноцінний договір на папері. Усі кредити - споживчі та бланкові. Морфіус ще казав, що наявність УБД дає серйозні переваги та посилює позицію в суді, бо надає кращий соціальний захист. З рішалами розмовляти не став. УБД досі немаю. Упевнений, що політика держави буде змінюватися з питань боргів та політики до боржників. Хочу почути думки та поради. Також стосовно стратегії своїх дій. Дякую.
 
Останнє редагування:
Доброго дня шановне панство ! В даний історичний період є членом ДФТГ та одного з числених БО. ДФТГ та БО реально діючі, не фіктівні ,ведеться документація, здійснюються виїзди з гуманітаркою до зон бойових дій та постраждалих територій, несеться служба з охорони об'єктів. На початку весни познайомився з Морфіусом тут. З його допомогою від мене тимчасово відчепився моно- проте кредобанк відмовився зупиняти нарахування % та мені стали дзвонити якісь "рішали". З Кредо підписаний повноцінний договір на папері. Усі кредити - споживчі та бланкові. Морфіус ще казав, що наявність УБД дає серйозні переваги та посилює позицію в суді, бо надає кращий соціальний захист. З рішалами розмовляти не став. УБД досі немаю. Упевнений, що політика держави буде змінюватися з питань боргів та політики до боржників. Хочу почути думки та поради. Також стосовно стратегії своїх дій. Дякую.
1. Соціальний і правовий захист військовослужбовців, які беруть участь у заходах підготовки та виконанні завдань територіальної оборони, здійснюється згідно із Законом України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей". На військовослужбовців, які беруть участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, поширюються гарантії соціального захисту, передбачені Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".
2. На членів добровольчих формувань територіальних громад під час їх участі у заходах підготовки добровольчих формувань територіальних громад, а також виконання ними завдань територіальної оборони поширюються гарантії соціального і правового захисту, передбачені Законом України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей". На членів добровольчих формувань територіальних громад, які беруть участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, поширюються гарантії соціального захисту, передбачені Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".
виходячи з вищесказаного
15. Військовослужбовцям, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, на весь час їх призову, а військовослужбовцям під час дії особливого періоду, які брали або беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, які перебували або перебувають безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, - штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом не нараховуються, крім кредитних договорів щодо придбання майна, яке віднесено чи буде віднесено до об’єктів житлового фонду (житлового будинку, квартири, майбутнього об’єкта нерухомості, об’єкта незавершеного житлового будівництва, майнових прав на них), та/або автомобіля.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу