• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Діджи фінанс подають до суду? Кредити від 2018 року

Альонка.:)

Читач
Реєстрація
8 Вер 2023
Дописи
7
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Альонка.:) не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня, на цьому форумі була ще 2019 році, але ось минуле розвалом мене знову, 1)хотіла дізнатись хто такі діджет фінанс і чи подають до суду?2) у них є відкритий кредит від май кредит на мене, хоча я його закрила ще в 2018-2019 році по договору тільки за тіло і тоді мені прислали що договір закритий і боргу в мене перед ними нема, як діяти в цій ситуації? 3) хочуть ще повернення коштів від Верони.Усі кредити брались у 2018 році
 
Доброго дня, на цьому форумі була ще 2019 році, але ось минуле розвалом мене знову, 1)хотіла дізнатись хто такі діджет фінанс і чи подають до суду?2) у них є відкритий кредит від май кредит на мене, хоча я його закрила ще в 2018-2019 році по договору тільки за тіло і тоді мені прислали що договір закритий і боргу в мене перед ними нема, як діяти в цій ситуації? 3) хочуть ще повернення коштів від Верони.Усі кредити брались у 2018 році
Напевно ви маєте на увазі ось цю компанію? Довіра та гарантія, DG Finance
довідка про закриття у вас є?
 
1)хотіла дізнатись хто такі діджет фінанс і чи подають до суду?2)
Подають.
у них є відкритий кредит від май кредит на мене, хоча я його закрила ще в 2018-2019 році по договору тільки за тіло і тоді мені прислали що договір закритий і боргу в мене перед ними нема, як діяти в цій ситуації?
Кредит 2018 року... тим більше з ваших слів - закритий... напрямок куди їх слати вам відомий.
3) хочуть ще повернення коштів від Верони.Усі кредити брались у 2018 році
Хто хоче? Діджеї хотять грошей від Гроші всім?)
 
Подають.

Кредит 2018 року... тим більше з ваших слів - закритий... напрямок куди їх слати вам відомий.

Хто хоче? Діджеї хотять грошей від Гроші всім?)
Так але сам прикол що в гроші всім я не брала кредит, назву не пам'ятаю точно але щось 7) меже кредит 7 чи якось так називалось.
Подають.

Кредит 2018 року... тим більше з ваших слів - закритий... напрямок куди їх слати вам відомий.

Хто хоче? Діджеї хотять грошей від Гроші всім?)
Всі кредити брались у 2018 році, можна зразу їх слати і забити? Чи заплатити краще там не багато)

О от КФ там значно більше але саме тіло було майже заплочене оставалось біля 1000грн на даний момент нарахували дохалєри і трохи більше
 
Чи заплатити краще там не багато)
Вирішувати тільки вам.
Не можу нічого радити.
В мене особисто теж кінець 2018 початок 2019... жодної гривні їм не віддав.
Але я їх славно погодував до цього всього, тож вважаю що ми "квити".
 
Вирішувати тільки вам.
Не можу нічого радити.
В мене особисто теж кінець 2018 початок 2019... жодної гривні їм не віддав.
Але я їх славно погодував до цього всього, тож вважаю що ми "квити".
Так я їх теж покормила дуже добре в свій час
 
Плохо, на будущее всегда сохраняте все такие документы, шарагам веры нет, всегда могут падлянку устроить, если не сразу, то через пару лет.
Да но посмотрела в УБКІ там нет того что они мне приписывают
 
Останнє редагування:
Есть вопрос, по почте на сына от них пришло письмо, по кредиту от "Новых кредитов", кредит сын брал в начале октября 2020, хотят до конца сентября, чтобы закрыли, сумма небольшая - тело 1000 и проценты 1200 ,платить проценты не хочется, пойдут они на закрытие только за тело?
 
Есть вопрос, по почте на сына от них пришло письмо, по кредиту от "Новых кредитов", кредит сын брал в начале октября 2020, хотят до конца сентября, чтобы закрыли, сумма небольшая - тело 1000 и проценты 1200 ,платить проценты не хочется, пойдут они на закрытие только за тело?
 
Назад
Угорі Унизу